eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj - 2009. - Kole26 - HSP-ov kandidat za predsjednika e - Hrvatske

Go down

Travanj - 2009. - Kole26 - HSP-ov kandidat za predsjednika e - Hrvatske Empty Travanj - 2009. - Kole26 - HSP-ov kandidat za predsjednika e - Hrvatske

Postaj  Johny Stulic 24/4/2009, 23:07

Kole26 - HSP-ov kandidat za predsjednika e - Hrvatske

Prije svega želim pozdraviti cjelokupnu e-Hrvatsku naciju.
Kandidirao sam se za ove izbore prvenstveno da promoviram stranku. Vijeće HSP-a je odlučilo da samostalno izađemo na izbore bez koalicija kako bi pokazali naš karakter, da ne želimo pošto - poto doći na vlast putem koalicija kako bi si osigurali fotelje u vlasti. Jedina motivacija mi je promocija HSP-a. Stoga ulazim u ovo bez osobnih interesa. Ako pobijedimo na izborima zalagat ćemo se da e-Hrvatska ojača politički , vojno i ekonomski. Boriti ćemo se protiv korupcije, namještanja poslova, itd. Kod nas više neće postojati zlatne stolice. Samo rad će imat vrijednost ne prijateljstvo i rodbinske veze.

Nešto o meni – u rl imam 29.g . Kad sam započeo ovu igru bilo mi je teško pomoć nije stizala ni od kuda. Stoga danas želimo što više pomoći našim novim članovima e- Hrvatske. Država je tadašnje vrijeme bila u začetku i vrlo ranjiva postajali su stariji igrači koji su već igrali tu igru i jedino oni su se mogli kandidirati za vodeće pozicije u državi jer mi novi nismo imali dovoljan level niti znanje. Neki su to pošteno iskoristili i na vlasti su i dan danas. Puno su napravili za e- Hrvatsku, ali su počele od strane njih i manipulacije. Ako dođem do pobjede cilj mi je da putem svojih ministara vodim državu transparentno i pošteno. U početku e- Hrvatske nije bilo bolnice pa sam samo inicijativno slao poruke svim on-line igračima kako bi skupili dovoljno golda za izgradnju ili kupovinu bolnice. Tadašnji predsjednik Roby Petrić pokrenuo je tu akciju, ali je bio slab odaziv pa sam se i ja uključio na gore naveden način. Uspjeli smo skupiti za bolnicu. Zalagao sam se za izgradnju bolnice kod nas kako bi se kupovali resursi od domaćih firmi i na taj način bi se ojačalo naše gospodarstvo. To je i učinjeno. Po istom principu zalagao sam se i za izgradnju defend sistema, ali na žalost do toga tada nije došlo već je kupljen defend sistem od jednog našeg čovjeka koji je i danas u vlasti. Pošto su mi nuđene neke ne moralne ponude u to vrijeme i što se nisam slagao s tadašnjim načinom izvršne vlasti koja po meni nije trošila državne novce na transparentan način skoro sam odustao od igre. Donirao sam 47 golda za izgradnju defend sitema i podijelio svu svoju imovinu. Moj lik kole26- pao je na punih 6 wellnesa i vjerovatno bi i umro da moj prijatelj i krasan čovjek, dado shimke mi nije slao poklone da ne umrem. Jednog dana sam se logirao da vidim stanje u državi i uvidio sam da se nekoliko ljudi odreklo vlastitih interesa i započela projekt Hsp savjetnik.
Ipak je bilo ljudi kojima ovaj virtualni novac nije puno značio kao ni meni i to me je motiviralo za nastavak igre.
Skupljali smo novce putem donacija i nas nekolicina kao i danas radili smo i radimo bez osobnih interesa kako bi zaživjela Hsp savjetnik organizacija koja danas broji 7 firmi i na stalnom je raspolaganju u bilo kakvoj pomoći članovima Hsp-a. Naravno organizacija ne bi postajala bez svih članova Hsp-a koji su je podržali. Najvažnije je da si uzajamno pomažemo bez obveza ko je kome koliko itd. Kandidirao sam se za predsjednika stranke i ljudi su me podržali i tako sam danas predsjednik Hsp-a. Napravili smo reformu stranke i sa 80 početnih članova kad sam ja postao predsjednik dostigli 158 i sa 2 kongresnika ojačali na 8 kongresnika danas. Naravno nije to zasluga mene nego vrijednih ljudi u Hsp-u koji su podržali moju inicijativu i izvrsno obavili svoj posao. Sudjelovali smo u akciji u Srbiji i u BiH. U ratu pomažemo koliko možemo dijeljenjem oružja svojim članovima i akcijom koju smo imali dizanja čina. U drugom dijelu ću predstaviti ministre. Želim Vam biti uvijek na raspolaganju i kad god mogu ću vam pomoći.
LIJEP POZDRAV !

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.