eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sijecanj 2010. - *****APSOLUTNO NEBITAN ČLANAK*****

Go down

Sijecanj 2010. - *****APSOLUTNO NEBITAN ČLANAK***** Empty Sijecanj 2010. - *****APSOLUTNO NEBITAN ČLANAK*****

Postaj  moretousic 16/1/2010, 05:11

*****APSOLUTNO NEBITAN ČLANAK*****

Dragi moji, opet ja...da, opet ja, pa ja, pa ja...ma ne ja, ustvari govori moje srce. Da, da, opet zvučim sam sebi ko neki egotriper i idiot, pojma nemam kako da se uopće i potpišem da ne ispadne da samo mislim na sebe, a ne mogu govoriti u ime drugih. Uglavnom, ja pišem članak, pa ćete valda shvatiti da ustvari govorim ono što ja mislim.

Ovaj članak je prije svega tu da utvrdimo dosta činjenica, dosta stvari koje nisam mislio ni objaviti, niti ikom objašnjavati javno, ali očito i toga mora biti.

IZBORI PRED NAMA

Narode eHrvatske, novi izbori su pred nama, pa je počelo opet ono što se dosta ljudi gadi i ono zbog čega ih je dosta i otišlo. Političko pljuvanje, u punom svom zamahu, od strane jedne, naizgled zanimljive ekipe, ali uvijek iste. Da, da, to je ista ona ekipa koja napiše da se njima ništa ne vodi, ali da ništa ne valja. Pa ono, ako ništa ne valja, ti možeš bolje, pa zašto ne pomogneš? Aha, znam, da se tebe ne kritizira, ili pljuje, ovisno o tome tko si i šta si.

Ovog puta, kao što vidite, nema HDS ljudi na listi za izbor, znači, nitko iz HDSa nije kandidat na izborima. Kad smo tu činjenicu svi vidjeli, zašto opet pljuvanje? Mislim ono, nismo nikog podržali, možda zato što nam se nitko ne sviđa, ali zapravo nije ni tako. Zapravo nas nitko nije ni kontaktirao. Da bi ja nekog podržao, mene ta osoba može pitati, i ja ću mu reći da ili ne, ali ne samo zato što je lijep i zgodan, što zna pljuvati, ima dobar nick ili šta ti ja znam šta...ja bi ga podržao zbog toga što ima vrijedne ljude u vladi, dobre ideje ili neki dobar plan da promjeni nešto u našoj državi na bolje. Bila to i jedna stvar, a da je vrijedna i pomoć će na neki, bilokoji način, zašto ne.

Ustvari, kad malo bolje pogledam, imamo praktički samo jedan izbor, ustvari i dva, ali možda i tri, ili čak i pet? A ne znam ni sam, na vama je da razmislite. Samo pazite, ova dva zadnja su Slovenci, tj. naturalizirani Hrvati, pa...njima nekako ne vjerujem, ono...zašto, ne znam ni sam, valda jer misle da je raditi as 40-50 wellnessa najbolje, a meni se to ne čini kao najbolja ideja koju netko ima.

Moj savjet vam je: glasujte kako mislite da je najbolje, ne za tebe, ne za tvoju ekipu, nego za sve eHrvate.

KRITIKE NA RAD VLADE

Zanimljivo nekom bilo, ili možda ne, ali prvog (ili drugog, čudno ali nisam zapisao, a ne briše mi se 800 poruka da baš pogledam datum) dana nakon izbora, kontaktirao sam sve predsjednike stranaka i poslao im poruku sa dobrim željama, i poruku da svi koji imaju bilo kakav prigovor, kritiku ili ideju na račun rada vlade ili mene (ko sam ja uopće?Valda član vlade) samog, da mi uputi PM, a može i članak, te ideju sa riješenjem za taj problem koji imamo.

Naravno, najlakše je popljuvat onog koji radi i reći: meni se to ne da, ali taj koji radi nema pojma.

Jedna zanimljivost je i ta, da kad smo tražili ljude za rad u vladi iz svih drugih stranaka, odgovor je bio da se njima ne da radit, da nemaju vremena, ili smo dobili odgovor "Smile". Isto je bilo i sa ekonomskim institutom, gdje sve stranke nisu dale svoje ljude, ili jednostavno nisu htjele, ali o razlozima ne bih, jer taj institut mora raditi za eHrvatsku, a ne za ovu ili onu vladu, ovu ili onu stranku, itd...

Valda je svima očito, ali eHrvatska ne funkcionira savršeno, niti ikad hoće, vjerujte mi, jer to je nemoguće, a ljudi koji rade, ti ljudi i griješe, pa tako i ja. Da, dragi moji, grešaka je bilo, čak i od moje strane, pa evo da nabrojim samo par:

1. Loša procjena količine valute u rukama stranaca i onih koji sustavno uništavaju naš monetary market.
2. Dodatak na prvu točku, loša procjena otkupa valute do 0.02, jer su gadovi iz prve točke počeli uništavati naše vrhunsko stanje na 0.02 i spread ispod 3%.
3. Propuštena mogućnost napada na Sloveniju prvi put, ali nije nijednom bilo kad su se članci pisali, nego upravo onda kad nisu, malo kasnije, točnije 4 dana poslije. S obzirom na stanje poslije, dalo se zaključit da se moglo napasti i prije, no taj tren ja to nisam znao, nego sam zaključio poslije.
4. Pretjerano potrošena količina golda na bitci za Prekmurje, tj. imali smo malo jači proračun za strane vojske koliko mogu imati damagea.

Naravno, i to nisu sve moje greške, bilo ih je još, ali ja ih se ne sramim, jer sam mislio najbolje i radio sam ono što sam mislio da je za to potrebno.

E sad, kritike, dobrodošle su svima, kako meni tako i narodu, da svati problematiku igre i princip rada vlade, kako moje, tako i onih prije mene. A isto tako, pomažu nam da bolje uočimo probleme, te da vidimo rješenja drugih ljudi, koja uvijek mogu biti dobra, bez obzira od koga dolaze.

Kao što i sami znate, bilo je masu kritika na rad zavoda za zapošljavanje, i sad je zavod sređen do kraja, i da nema buga sa radnim danima, još bi bolje izgledao. Naravno, ništa nije idealno, ali je zavod očišćen od cca 1000 mrtvih accounta, te je ostalo niti 100 nakon čišćenja. Naravno, svima se sad lakše može pristupiti i posvetiti se njima. Svima hvala na kritikama u vezi zavoda, i riješenjima koja ste ponudili, a pogotovo korisniku TripleM-u koji me mučio na PMu da to što prije sredimo. Par izderavanja na "neradnike" iz zavoda i problem je riješen. Da li je moglo odmah, pa vjerojatno je, ali eto, nije.

ZAJEDNIČKI CILJEVI...

...eHrvata? Da, i meni to čudno zvuči. Ponajprije čitajući članke u zadnje vrijeme, i u vrijeme prije Božića. Nama kao da su zajednički ciljevi tabu tema ili nepoznat pojam. Uništavanje morala, međusobno potkopavanje stranak, to je naša svakodnevica...dok se ne napadne netko, ili nas netko ne napadne. Onda 3-4 dana možemo spamat protivnike nakon pobjede, pa se vratimo starim, lošim navikama.

Dragi moji, stanimo svi skupa, upregnimo zajedno za bolju eHrvatsku. Ja ću početi prvi sa svojim primjerom, i novom predsjedniku sve detaljno pojasniti, dati mu natuknice za stvari koje sam ja učio u praksi, kako da izbjegne manevarske pogreške i da napravi nešto bolje nego što sam ja. Potpuno izvješće, potpunu podršku i logističku i moralnu, od mene će dobiti, bez obzira tko on bio.

Ono što vi možete napraviti da bude bolje, to je da date priliku novom predsjedniku, tko god on bio, da pokaže što zna, pa da tek onda počnete sa kritikama, jer svatko treba vremena da pokaže što zna i može, kao i njegova vlada. Dajte priliku čovjeku, iz koje god stranke došao, i koje god želje i namjere imao, jer on isto misli sve najbolje, da napravi sve što može kako bi unaprijedio našu zajednicu.

Zapamtite dragi moji, samo zajedno možemo do regije Rhone Alps, tj. high wood regije, i ako složno i zajedno idemo ka tome, stić ćemo tamo sigurno. A što dalje...heh, pa otamo dalje možemo i do high oila...da, da, dobro ste čuli, i to je par regija dalje, vjerovali ili ne. Smile

Zato, zbog svega ovog šta sam naveo, dragi moji, uključite se u rad, pokušajte da vas se primjeti i dajte do znanja da ste voljni raditi, pa će vas se uključiti u rad, pa makar i na nekom manjem projektu, gdje se možete dokazati, pa poslije dobijete i promaknuće.

Eto, jedan apsolutno nebitan članak, nagurana hrpa gluposti iz moga srca, trabunjanja jednog rockera, koji ni sam ne traži vote i subscribe za ovaj članak.

No vote, no subscribe, ONLY CROATIA.

Ponosni predsjednik eHrvatske,
rocker-ma.

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.