eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studeni 2009. - KAKO IGRATI AKO VAM SE MENIJI NE OTVARAJU

Go down

Studeni 2009. - KAKO IGRATI AKO VAM SE MENIJI NE OTVARAJU Empty Studeni 2009. - KAKO IGRATI AKO VAM SE MENIJI NE OTVARAJU

Postaj  moretousic 17/1/2010, 15:48

KAKO IGRATI AKO VAM SE MENIJI NE OTVARAJU

Evo pere me gripa izgleda, nadam se da nije svinjska, vidjet cemo popodne sta kaze doktorica. A dosadno mi doma, ne mogu zaspat nikako... pa da napisem stogod korisnog.

Vidio sam na poslu da mi se meniji ne otvaraju. Znaci stavim mis na my places al se meniji ne otvaraju. Razlog tome je sto mi je explorer starije verzije a ne daju mi da novi instaliram. Mnoge nase bebe su odustale na pocetku radi ovog na zalost. Jbg, ima ih koji ne kuze da se treba instalirati posljednja verzija explorera ili mozile da bi se ovo igralo. Ista situacija je i na portalu, ne mozete ga normalno gledati ako vam je starija verzija programa kojim surfate internetom.

Zaobilaznice

Kako doci zaobilaznim putem do marketa
Ako zelite doci na market (gdje kupujete hranu, oruzje itd.) kliknut cete na svoj nick s ljeve strane
obrazek

Sad kliknite na kompaniju u kojoj radite

obrazek

Kad ste to kllimnuli, skrolajte mrvicu dole i vidjet cete u sredini s desne strane: Go to marketplace
Kliknite i eto vas na marketu Smile

Kako doci do pregleda aktivnih bitki

Znaci trebate se boriti al ne mozete otvoriti my places pa army stranicu gdje je active wars link. Sad imate lates events za to. Prebacite na international i kliknite na neku od bitki koje su aktivne

obrazek

Kad ste kliknuli imate wars list s desne strane gore na koji kad kliknete doci ce te na istu onu stranicu na koju bi dosli da ste isli my places - army - show active wars i tu odaberite zemlju u kojoj se nalazite pa cete vidjeti ako ima bitka u kojoj se mozete boriti iz svoje zemlje.

Kako doci do karte svijeta

Kliknite na zastavu zemlje u kojoj se nalazite (ljevo pise ispod vaseg imena. Sad imate on the map opciju na koju kad kliknete otvori vam se karta.

Work, train i job market

Za ovo imamo Platona koji nam je pojednostavnio klikanje. Prvo ce vam pisati find job ako nemate posla. Kliknut cete na to, pa ce vam se otvoriti job market gdje cete naci posao za svoj skil. Poslje ce vam pisati: You should work today. Kliknut cete to pa work. Pisat ce: You should train today. Klinut cete to i otrenirat.

obrazek

Problem ce vam kasnije biti sto necete moci na job market direktno doci nikako osim da vam netko da link za to. Mozete doduse dati otkaz u firmi u kojoj radite pa pregledati ponovno job market pomocu Platona. Bolje da zatrazite od nekoga ili kliknite OVDJE da vidite da li ste dovoljno placeni.

Monetary market

Za ovo nikako ne mogu naci zaobilazni put. Jedini nacin da dodjete na monetary market je da vam netko da link za to. Za odlazak na monetary market (gdje mjenjate kune u gold i obrnuto kliknite OVDJE

___________________________

Evo s ovim zakljucujem tutorijal. Naravno, nekima je smjesno kako ljudi nemaju nove mozile ili internet explorere al bogme bilo da sam isao na fakultetu na internet, u knjiznicama ili na poslu imao sam slicnih problema pa eto mozda spasimo ovako stogod beba. Naravno. Instalirajte ako mozete nove browsere da mozete normalno igrati igru.

Pozdrav i uzivajte

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.