eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studeni 2009. - Ideja jednog bolesnog uma

Go down

Studeni 2009. - Ideja jednog bolesnog uma Empty Studeni 2009. - Ideja jednog bolesnog uma

Postaj  moretousic 20/1/2010, 23:37

Ideja jednog bolesnog uma

Jako davno sam bio pokrenuo jednu akciju Kupujmo eHrvatsko i tako sam i nazvao ove novine u nadi da će eHrvati kupovati samo domaće proizvode i tako pomoći domaćim poduzetnicima, a i radnicima koji rade kod njih.

Na mahove je akcija bila dobro popraćena, pa su se zapustili svi, skupa sa mnom.

Zatim je vlada opet pokrenula akciju i radila novi popis tvrtki u vlasništvu eHrvata i opet se malo osviješćujemo.

Ali u čemu je problem najveći?

Kada dođete na market, ne znate koja je tvrtka od eHrvata i neda Vam se baš tražit popis i jednostavno kupite najjeftiniji proizvod, zar ne?

Ali kada biste vidjeli na marketu znak da je neka tvrtka od eHrvata, jelda biste kupili taj proizvod makar bio i 10% skuplji??


Moja prvotna ideja mog bolesnog uma je bila da svatki eHrvat koji ima svoju tvrtku stavi na kraj imena kompanije znak ♥️ jer je dosta rijedak pa bi bio dosta prepoznatljiv znak.

Ali admin kao admin, neda ♥️ u imenu firme i ima još ograničenja:

Please enter a valid company name that has between 6 and 30 characters. (ovo napiše kad se ♥️ stavi)

Company name cannot begin or end with white spaces

Company name cannot start or end with a special character (ovo napiše kad se na kraj stavi $)


Pošto nemože ♥️, stavimo svi znak $ u imena svojih kompanija, negdje između riječi ga ubacite, ili umjesto slova S.

obrazek
Kliknite na sliku za bolju rezoluciju

Neka svi vlasnici stave $ u imena kompanija i kupujmo samo proizvode od kompanija sa znakom $ !!!

Kupujmo eHrvatsko!!

Mala mana je što strani vlasnici to mogu skužit, ali ako skuže, možemo stavljat neki drugi znak svakih par tjedana i biti uvijek korak ispred.

Za bolju eHrvatsku!!!

moretousic

Broj postova : 185
Join date : 07.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.