eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj - 2009. - Kole26 - odgovor Roby Petriću

Go down

Travanj - 2009. - Kole26 - odgovor Roby Petriću Empty Travanj - 2009. - Kole26 - odgovor Roby Petriću

Postaj  Johny Stulic 24/4/2009, 23:38

Kole26 - odgovor Roby Petriću

EVO OVO SAM KOPIRAO S FORUMA, ne da mi se više pisati, neću komentirat njegove komentare ispod toliko od mene.
Ja stojim iza svojih riječi i tko me pozaje zna to.

Ljudi moram istaći da se naše članke i dalje ignorira. Znam i zašto glasan sam i neugodan jer ne volim igre ispod stola i manipulacije. Većina novih ne zna šta se zbivalo kad je uspostavljena e-Hrvatska. Prvenstveno vladajući garnitura tada jer su se samo oni mogli kandidirat za izbore koji su igrali i prije tu igru dok nije bilo e-Hrvatske zbog levela. Radili su svakve stvari za moj stav ne baš poštene. Bilo je puno dobrih stvari koje su napravili, ali i puno manipulacija. Prvenstveno mjesta su se dijelila po prijateljskoj čak rodbinskoj bazi isto tako i novci. Tadašnja garnitura Vam je i 90 % sada u vlasti uzeli su je i drže ko pit- buli. Posvađao sam se sa većinom njih zbog bolnice i defend sistema. Bolnica je stvarno poslije građena u Hrvatskoj što je dobro zbog otkupa našeg wooda. Skupljao sam novce za bolnicu šaljući poruke svima koji su bile online. I uspjeli smo skupit novce za bolnicu. Prvo mi se zgadilo kad sam došao u igru otišao sam u rat i ne znajući kako se ratuje spušio wellnes, nakon toga sam tražio da mi netko pomogne tj. čak i tadašnjeg predsjednika Roby Petrića koji mi je odgovorio ko mi je kriv kad sam išao na vlastitu ruku u rat. Nije mi pomogao. Jedino u ovoj igri od vladajućih u startu i do danas sam dobio od GORANJ 3 kom kruha i Tomislava 7 giftova. Zatim se desilo nakon skupljanja novca za bolnicu da mi tadašnji predsjednik nudi posao da radim članke 2 kom tjedno po 25 kuna, ja sam to odbio i rekao da ću radit zabadava jer su neki radili tada za vrlo malu plaću, a ja bi onda kao početnik već imao plaću tjednu 50 kn. Nakon toga netko je drugi dobio taj posao. Onda je krenulo sa defend sistemom ja sam stalno napinjao da se radi sistem u Hrvatskoj kao i bolnica. No prijatelj Šumski današnji Ministar socijale je imao jedan svoj u Južnoj Africi pa se znala šema. Kupljen je od njega sistem za 110 golda u to vrijeme kak je bila situacija kao danas pred rat dao sam sve svoje novce 47 golda za sistem da bi kupili to od njega velikog patriota. Isto sam sudjelovao u prikupljanju novca za sistem kao za bolnicu. Onda sam ja popizdio i počeo prozivat i odustao od igre. Već mi je ljud bio skoro mrtav i onda sam vidio ove naše mlade snage iz HSP da bez ikakvih osobnih interesa počeli radit HSP savjetnik i priključio sam im se. Da li su mi motivaciju za igru da nisu podlegli virtualnom novcu i žele pomoć svima.
Još sam dobivao mjesto direktora bolnice, ja sam trebao vodit firmu za bolnicu i da ona postane moje vlasništvo poslije tako su se dijelile i državne food firme poslije i naravno ja sam to odbio i još sam predložio da se uvede državni Crveni križ, sve je to odbijeno jer nisam prihvatio njihove uvjete. Kao direktor bolnice trebao sam imat jebačku plaću. Evo da se zna zašt me vladajuća garnitura mrzi.

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.