eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljaca 2010- Ekonomske eStatistike eRH

Go down

Veljaca 2010- Ekonomske eStatistike eRH Empty Veljaca 2010- Ekonomske eStatistike eRH

Postaj  faeran 9/2/2010, 00:52

nakon što ste napravili ovo iznad možete nastavit čitati
▲-rast
▼-pad
Stagnacija- mirovanje

Prije nego što počnem s statistikama


Drage sugrađanke i sugrađani!

Statistike su rađene od dana 801. pa sve do 810.dana

Ubuduće će se statistike izdavati svakog dana kojem je posljednja znamenka 1.
I da ove promjene (rast i pad) se odnose na prošli tjedan i tako će bit rađene. Znači podaci za sljedeći tjedan će se uspoređivati s ovima.




obrazek

Imamo 14 251 (▼1 208), dok u svijetu ima 374 611 (▼8 018) građana i po tim brojkama mi smo 8. sila ( stagnacija) ovog Novog eSvijeta.
Ako se ovakav trend pada stanovništva nastavi uskoro će nas prestići dvije Phoenix članice: Brazil i Bugarska :O


Još uvijek kontroliramo 9 regija (7 originalnih i 2 slovenske ), ali samo jednu High grain regiju koja nije dovoljno iskorištena.eKriza polako jenjava i vraća se u normalu. Uskoro očekujemo napad eMađarske na NWC i/ili napad eSrbije na Slavoniju
Ministarstvo Obrane


Aktivni građani eHr – njih ima oko 13,5 tisuća ▼ 1 000
- 4,5 tisuće ima excellent health ( well 90+ ) ▼200
- 4,5 tisuće su healthy ( well 80+ ) ▼300
Ovih 500 su najvjerojatnije eBebe :O

Aktivnost – povećana zbog brlo čestih ratova ( napadi na eUK i oslobodilački ratovi po eŠpanjolskoj i ePoljskoj



obrazek

U eHrvatskoj postoji 1 190 tvrtki (stagnacija tvrtke) koje vrijede 65 150golda ( ▲600 golda), a njihove licence vrijede 9 280golda ( ▲480 golda) što znači da sveukupno te tvrtke vrijede 74 420 golda ( ▲1 190golda) što na svrstava na 12. mjesto (stagnacija) u eRepu

NEMA SLIKE JER ereptools.net NIJE UPDATE-o LISTU NEGO SAMO BROJ KOMPANIJA IAKO JE TAJ BROJ ZASTARIO TAKO DA ĆE NAKNADNO IZAĆI SLIKA.




obrazek

Ministarstvo je preuzelo organizaciju Monetary Dealer CRO, Sve građane molimo da kupujete ponude kuna koje ćete vidjeti na MMu od ove organizacije. Potražite nas!!!
Zadatak organizacije Monetary Dealer CRO u posjedu ME je održavati tečaj na 0,02golda = 1HRK


obrazek




obrazek


Dan 801. 20:00h
obrazek

Dan 803. 20:00h
obrazek

Dan 804. 20:00h
obrazek

Dan 805. 20:00h
obrazek

Dan 806. 20:00h
obrazek

Dan 807. 20:00h
obrazek

Dan 808. 20:00h
obrazek

Dan 810. 20:00h
obrazek

Sveukupna zarada eHrvatske u razdoblju od 801. do 810. dana je oko 137 000 HRK (može varirati u rasponu od -600HRK do +400HRK ▲35 000 HRK ) što je 2 696golda (računano po tečaju 51 hrk = 1gold jer je takav tečaj bio proteklih 8 dana (može varirati u rasponu od -11,2golda do + 7,5golda))



obrazek

Tržište graina se stabilizira i licence se sad baš ne isplate.

Čuvajte golde na nove module





I DALJE OČEKUJEMO VAŠA PITANJA I KOMENTARE


Ovako, želim da mi pošaljete (na Pukicu) stvari koje vas zanimaju pa da ih ubacim u sljedeći članak

Ako netko zna radit u fotošopu, trebale bi nam neke „fency“ slike (poput ovih mojih xD ) nek mi također pošalje PM



U ovim novinama koje se bave ekonomijom želio bih pohvaliti igrača Spartian i njegove novine "Osnove Ekonomije". Mislim da bi svatko trebao pročitat sve članke koje je on napisao jer su vrlo kvalitetni i za pojmove iz ekonomije daje primjere iz eRepublika. Njegov članak "Recesija" je najnoviji i zato bih molio da vota-te da što više ljudi vidi taj članak. Ako želite možete mu udijeliti sub.


POZDRAV OD EKONOMSKOG TIMA!!!
obrazek


Napravio Pukica

faeran

Broj postova : 82
Join date : 31.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.