eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljaca 2010- Paranoja ili stvarna prijetnja?

Go down

Veljaca 2010- Paranoja ili stvarna prijetnja? Empty Veljaca 2010- Paranoja ili stvarna prijetnja?

Postaj  faeran 10/2/2010, 21:17

EDIT: Moram ubaciti neke važnije obavijesti u ovaj članak. Rusija je napala Lionking tj. high iron regiju. Kina ima 4 MPP-a, ali je samo Rumunjski dovoljno jak da napravi značajniju razliku. Rusima ne treba high iron jer imaju svoj WSR, ali će pokušati uzeti naš jer će time oslabiti EDEN.

Peru je opet napao Brazil, pa će možda u ovoj gužvi probati preokrenut stvari jer je zid već sada na 700K. Ponovno je otvoren stari front između Grčke i Turske iz kojeg se možete boriti iz većine savezničkih zemalja.
To je to ukratko, slobodno nastavite sa zanimljivom raspravom dolje u komentarima.

________________________________________ ________________________________________

Dobro večer dragi čitatelji. Evo jutros smo se svi trebali dić prije 9 jer su eHrvatskom kružile vijesti da će Srbi napasti ujutro pa se mi moramo pripremiti. Napada nije bilo, ali eto nešto se kao događa.
Sad se ja, kao razuman čovjek Very Happy, moram pitati nekoliko stvari:

1. Od kud dolaze te informacije o potencijalnom napadu. Ako se Euphonix preseli u eSrbiju je li to nužno znači da trebamo mobilizirati cijelu naciju ? Mislio sam da smo pojam celebrity ostavili za RL.

2. Jeste li možda primjetili da Phoenix ima većih problema od osvajanja Slavonije ili NW Hrvatske trenutno. Te regije nemaju nikakvo strateško značenje, a za njihovo osvajanje potrebna su ogromna sredstva i vrhunska organizacija od kojih Phoenix trenutno nema nijedno.

3. Je li moguće da se ove vijesti plasiraju među narod kako ne bi zaspali od dosade, pa da se eventualno probudi nove igrače od kojih je, ruku na srce, većina došla samo da se bore sa Srbima ili da se nama hrabrim Hrvatima nešto sprema

obrazek

Morate shvatiti da je ovo globalna igra gdje se ne vrti sve oko rata sa susjedima koji je zamro zajedno sa inicijativom i snagom ex-PEACE-a i sada Phoenixa koji se, čini mi se, uzdigao iz pepela da bi uletio u još goru vatru i probleme koji se gomilaju iz dana u dan.

Na našu žalost, baš ti susjedi ne prate silazni trend ostatka Phoenixa i igraju vrlo pametno što se ne vidi toliko u vojnim (ne)uspijesima, već u unutarnjoj politici koju vode.

eSrbija je već davno prešišala eHrvatsku u svakom pogledu i realnost je da nas naši MPP-ovi i jaki saveznici drže na karti e-svijeta. Oni imaju 2x više igrača od nas, što u apsolutnim brojkama, što u aktivnom stanovništvu što možete lako vidjeti prema votanju članaka MoD-a i ostalih.

eMađari imaju već dugo vremena velik broj jakih i iskusnih igrača, pa su odlučili dovesti i nešto novih, točnije 10 000, koji su dobro upućeni u situaciju i očekuju nove bitke za svoju državu.

Phoenix je pokazao svoju pravu narav u bitkma za North Brazil - high wood\iron regiju, gdje su pokazali neočekivanu čvrstoću i otpor koji rijetko viđamo na europskom bojištu i šire. U lošijoj situaciji u kakvoj su sada fokusirali su se na obranu strateški važnih regija, makar to značilo pad eFrancuske ili neke regije UK-a.

obrazek

S druge strane, EDEN je postao savez gdje svatko vuče na svoju stranu i to ljuti one članice koje od te dominantne pozicije našeg saveza nemaju ništa, kao što je npr. Rumunjska koja je odbila sudjelovati u vojnim akcijama EDEN-a jer se osječaju zapostavljenim u cijeloj toj priči. Možda čemo se i mi prepoznati u tome, ali ja se ipak nadam da ne.

Trebali bi pokušati dati smiso ovoj igri kroz internacionalnu borbu ili suradnju među članicama, a ne samo čekati da Srbi i Mađari napadnu nas. Mladi igrači nemaju pojma što bi značilo da jednog dana osvojimo Hellokitty ili West Siberian Region, jer oni ne vide dalje od Slavonije i Međimurja koje smo pretvorili u virtualne utvrde kojima se tako divimo.

Ma odo spavat, živjeli !

faeran

Broj postova : 82
Join date : 31.01.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.