eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ožujak 2010. - Interview: Lord Wrick

Go down

Ožujak 2010. - Interview: Lord Wrick Empty Ožujak 2010. - Interview: Lord Wrick

Postaj  Dalibor 10/3/2010, 15:15

Ožujak 2010. - Interview: Lord Wrick Area51logo
AREA 51, br.40. - day 841/ ožujak 2010.

Dragi čitatelji, nastavljamo sa serijom interviewa sa poznatim i manje poznatim igračima, a u ovom broju Area 51 slijedi razgovor sa Lord Wrick.

Ožujak 2010. - Interview: Lord Wrick BpVtG

Ožujak 2010. - Interview: Lord Wrick GFs9Y
AREA51: Pozdrav... Tko si ti u RL?
Lord Wrick: isto se zajeb... kako u RL tako i u erepu...
Lord Wrick: U RL ja sam zapravo lijen student viškom vremena (kojeg mislim da imam) i zapravo dok ovo pišem trebao bi matematiku ponavljat. Jer imam kolokvij uskoro.
Lord Wrick: 3. godinu sam ekonomije upisao i mislim da ću se vratit na 2. da me nezaborave...

AREA51: Odakle si inače i gdje studiraš?
Lord Wrick: Inače sam iz malog sela na istoku Hr. A studiram u Os. ekonomiju.
Lord Wrick: i kad završim 3. godine studija (nakon 5 godina) planiram se vratit, jer mi nitko nije rekao da moram naći posao samo da završim fakultet...

AREA51: Kako si čuo za erep?
Lord Wrick: vidio sam članak o Robyu i nakon 2 mjeseca sam se rego i ovisan još uvijek...

AREA51: Kakav ti je to nick?
Lord Wrick: hehe iskreno prvo palo napamet. Lord (gospodar/često u lošem kontekstu) Wrick-MaWrick, Kockar iskreno borim se sa ovisnošću: (pa stalno mislim na kocku)...

AREA51: Čega se sjećaš iz početaka?
Lord Wrick: uff.. zbunje, mališa, nema ratova, welness stalno pada, a ja se čudim kako netko ima 100...

AREA51: Pa kako si se onda snašao?
Lord Wrick: dovuko se do stranke do, do chata, davio ljude, glupostima, maltretiro JJ-a, njega sam posebno mučio...

AREA51: Koliko vremena dnevno provedeš u igri?
Lord Wrick: uff.. od 10 min - 4 h kad mi net dopušta i kad imam volje, kad nisam umoran...

AREA51: Koliko je Lord Wrick sličan tebi u RL?
Lord Wrick: uff.. isto, trudim se da ništa zapravo neradim, al polako napredujem...

AREA51: Tko ti je ostao u sjećanju?
Lord Wrick: Sasha, on više neigra, Ice isto, Andy se vraća Hvala bogu...
Lord Wrick: Dosta ih još igra od trenutka kad sam ja krenuo u igru, ali Roby definitivno u lošem sjećanju Sad

AREA51: Kako počinje tvoje stranačko djelovanje?
Lord Wrick: Prvo sam se učlanio u HDS jer sam iskreno od njih dobio prvi PM (i bili su 2.), nakon 5 min mi stiže PM od HLD-a i tamo vidim par velikana: Andy, Roby... kad sam vidio Roby odmah sam se zaletio ko muha bez glave... (jedina dobra stvar koju sam napravio iako se moja očekivanja o velikanu kasnije pokazala velik promašaj)

AREA51: Kako si se snašao u stranci?
Lord Wrick: Bilo me strah chata:D
Lord Wrick: logiro sam se i logout par puta, dok nisam ostao 5 min, nakon toga sam postavljo glupa pitanja kao i svi...

AREA51: Zašto si se razočarao u Robija?
Lord Wrick: Ma čovjek je imao svoje razloge, ali par dana prije predsjednički izbora kad je bilo dogovoreno da Andy bude kandidat, on "dobiva" info da će Andy vratit srbima regije i kao "spašava" hrvatsku od Andya i kandidira se kao HDS-ov kandidat i naravno osvaja izbore. To mi je uništilo sve moje divljenje i poštovanje prema njemu. Uff puno je pljuvanja bilo tih dana.

AREA51: Inače si jako osjetljiv na ljude koji u svojim člancima ne paze na pravopis i gramatiku...
Lord Wrick: Ne, ne... to se tako činilo, nisam ni ja nita posebno na tom područiju...

AREA51: Pa prozivao si neke da su pokemoni?
Lord Wrick: ali nemože toliko griješiti, jednostavno je te ljude trebalo spriječiti... oči me peku od grešaka...
Lord Wrick: a gle pokemonizacija je uzela maha bila jedno vrijeme, to je bilo nekontrolitano ludovanje od strane nekih ljudi i onda sam se potrudio da ih obilježim kao pokemonima... malo mi je i žao al morao sam...
Lord Wrick: mislim ima djece koja igraju igru, što kad bih napisao 'hrvacka', a oni su radili tome slične greške...

AREA51: U eRepu si imao i jednu ljubav...
Lord Wrick: istina... otišla iz stranke i učlanila se u drugu... upala u loše društvo... počela se drogirat i radit multiće i dobila bananka... čak sam je i pozivao da se vrati, ali zov golda je bio velik...

AREA51: Naime radi se o Ines... Gdje je ona sad i viđaš li je još uvjek?
Lord Wrick: da, Ines je inače divna dijevojka bila, svako jutro q1 kruh pekla...

AREA51: Uz nju si otkrio i svoju pjesničku dušu...
Lord Wrick: mislim svatko bi sa slomljenim srcem i malim strenghtom bio sposoban istresti svoju dušu i pokazati pjesničko lice, ono krasi svaku osobu samo je pitanje koliko će se netko potruditi i oblikovati svoje osjećaje u stihove...

AREA51: Dakle trenutno si onda slobodan...
Lord Wrick: jesam, čekam da mi silver fishy potvrdi da pije fino crno vino bez kole, (ne kao ostale" samo s kolom")...

AREA51: Često si na chatu, a nesudjeluješ u radu stranke i države... Što ti zapravo radiš u erepu?
Lord Wrick: iskreno, djelujem kroz jednu manju udrugu koja nije politički orijentirana već vojno-gospodarski... nemogu o tom više reći jer mi pravila brane...

AREA51: Kakvi su ti daljnji planovi?
Lord Wrick: potrudit se i aktivnije djelovat u organizaciji udruge, ostvariti ciljeve koji su zadani u udruzi... čuvat chat i posluživat cugu za vrijeme sjednica...

AREA51: U eRepu ima i nekih religija... koja je tvoja...?
Lord Wrick: Ja sam sluga i štovatelj eTresicizma... On je Jedan... Od pixela nastao i pixelu prebiva...

AREA51: Pojasni nam malo tu religiju...
Lord Wrick: Ja kao sluga sam spreman djelovati u njegovo ime... Nebih mogao o detaljima ali bit religije je u 8 (infinity)... dakle Veliki Tresić je je početak i kraj... on prolazi kroz 8 članova prvog kruga i djeluje kroz nas dalje o religiji nebih mogao...

AREA51: Koji ti je najdraži dio igre?
Lord Wrick: mijenjanje strane valute u golde Smile, zafrkancija na chatu, kad dođu cure s "one strane" Dunava... naravno ratovanje, iščekivanje bitke... kad bih morao odabrati samo jednu - nebih mogao... ipak ovu igru čine djelovi koji zajedno čine jednu jako zanimljivu (ovisnu) igru...

AREA51: Tvoja poruka novim igračima...
Lord Wrick: Nemojte otvrat novine nakon što dobijete prvih 5 golda... ako i otvorite u Word prvo provjera pravopisa...
Lord Wrick: nemorate bit najjači i najpoduzetniji... dovoljno je da imate najbolje prijatelje Smile

* Razgovor vođen u prostorijama Redakcije magazina AREA51,11.02. 23.10-00.30h, Day814.


Ožujak 2010. - Interview: Lord Wrick Ja5qp
- Intreview: KIynn - Riney - GP.1 - retrodevil - zabarinjo
- Intreview: Starac - Friend Freeman - ivo ivic - SodomCRO - Absentee - PipeCRO
- eHrvatska kakvu zaslužujemo!
- Za sve novinare - Za sve biznismene

** Kompletnu arhivu članaka možete pronaći u eČitaonici - Arhiva članaka

Do sljedećeg broja,
--
Ožujak 2010. - Interview: Lord Wrick Area51footer
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.