eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009. - ***KONACNO OSLOBODJENJE SRBIJE???-Imam rijesenje***

Go down

Lipanj 2009. - ***KONACNO OSLOBODJENJE SRBIJE???-Imam rijesenje*** Empty Lipanj 2009. - ***KONACNO OSLOBODJENJE SRBIJE???-Imam rijesenje***

Postaj  nofx_ivan 16/3/2010, 19:02

Zelite li pobjec od stvarnog zivota bar na 10 minuta dnevno???
Zelite li postat vojnik???
Ili,mozda,politicar???

Ovo je prava stvar za vas....

O cemu se radi??

eRepublik, masovna online strategija i virtualna zajednica koja se se odvija u projekciji pravog svijeta, gdje igrači - odnosno e-građani, mogu sudjelovati u lokalnoj i državnoj politici, određivati ekonomsku politiku države, pokretati tvrtke i kretati u ratove s ostalim državama, ubraja i jednu jaku svjetsku velesilu - eHrvatsku.
Lipanj 2009. - ***KONACNO OSLOBODJENJE SRBIJE???-Imam rijesenje*** Banner_e8bbc

Sama igra je nezahtjevna,ali vrlo zanimljiva! Da bi uspješno igrali eRepublik potrebno je samo 15 minuta dnevno i pristup na internet. Međutim stvarna snaga eRepublika leži u mogućnostima koje pruža - ostvarivanje zajednica sa drugim igračima, zajedničke države, firme, političke stranke, vojne jedinice su samo neki od načina na koje možete sarađivati sa drugim igračima u eRepubliku.

Pridružite nam se potpuno besplatno i bez obveze na www.erepublik.com

eHrvatskoj trenutno prijeti velika opasnost od eMađara te eSrba. Napadi sa njihove strane su već mnogo puta započeti te smo zasada sve napade uspiješno obranili. Opasnost leži u tome što je eMađarska vjerovali ili ne najjača sila u igrici, a eSrbi su kao i eHrvatska jedna od jačih nacija u eRepubliku.

Kako bi se uspiješno obranili od neprijatelja, potrebni ste nam vi, novi igrači. Svaki igrač dolaskom postaje i ratnik (ali nemora ratovati), te napreduje kroz rankove, svakim novim igračom tržište je veće i ekonomija se brže oporavlja, te naravno, postajete dio velike zajednice eHrvatske, koja broji vise od 10 000 stanovnika.

Svojim dolaskom u igru pomozite eHrvatskoj...
Registrirajte se potpuno besplatno na www.erepublik.com

nofx_ivan

Broj postova : 72
Join date : 08.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.