eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljaca 2010. - Ja predsjednik \o/

Go down

Veljaca 2010. - Ja predsjednik \o/ Empty Veljaca 2010. - Ja predsjednik o/

Postaj  tajnoime 16/3/2010, 23:20

Ako ste bili na chatu za vrijeme debate kandidata za predsjednika lijepe nam naše mogli ste primjetiti i kandidata stranke HDZ vrlo "nadarenog i kompetitivnog" Dujsa. kako sam ja nazočio jednom dijelu te debate i kad sam vidio tko sve može biti predsjednik stranke pomislih a jbte zašto ne bi i ja
No više kasnije...

E sad pošto je meni dosadno u civilnom životu a šteta bi bilo da odem u dvoklikaše smislio sam način kako da zadržimo ljude kojima je igra već polako dosadila.
To će ujedno i biti program nove stranke koja će nastati kada TO-am HDZ koji se pokazao kao potpuni promašaj i samo imenom sliči RL stranci.

Nova stranka će se zvati KraDeSe.
Kao dokaz istinitosti mojih navoda prilažem ovu sliku.
Znači JA sam pravi predsjednički kandidat
Dakle ne dajem 40 golda za osnivanje nove stranke nego postupam u skladu sa imenom i tekovinama stranke.

Plan rada stranke KraDeSE

- program "pomoć estarcima"

Sastojao bi se od dijeljenja pomoći (u vidu golda ofkors) od strane mlađih igrača koji ionako od same igre češće dobijaju golde.
Dakle svaki estarac će imati 5-6 beba sponzora koji će morati dnevno skupiti barem 1.8 gold za svog seniora.

- Reforma vojske

je*** stranku koja neće reformirat vojsku.
Još ne znam detalje reforme ali uključuje dosta golda i q5 wepona za strije igrače.
stručni tim uveliko raspravlja o točnom načinu reforme i budite ubijeđeni da vam te rezultate nećemo obznaniti tako skoro. Razz

- Ministrastvo vanjskih poslova

Ovo ministarstvo bi trebalo više spamati po medijskom prostoru kako suparničkog tako i našeg saveza.

Je*** igru bez spama

- Hrvatski crveni križ

Pošto znam da imaju dosta golda a odnedavno i gift firme će biti zaduženi za giftanje hrvatskih tenkova dakle svih ehrvata koji imaju strenght barem 20 kao ja.
Tim giftanjem čemo uštedjeti gomilu golda na welnes pakete i imat ćemo jači damage u bitkama a i veću produktivnost.

Je*** tenkove sa well 97


Ukratko za 2 dana tj 15og Veljače su izbori za predsjednika stranke.
Učlanite se u HDZ (budući KraDeSe) i glasujte za mene

Razz-VU
__________________________________

ŽIVIO SPAM

ŽIVJELI HRVATSKI TENKOVI

DOLJE BEBE I NJABOVI

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.