eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljaca 2010. - HUS - KONGRESNI IZBORI

Go down

Veljaca 2010. - HUS - KONGRESNI IZBORI Empty Veljaca 2010. - HUS - KONGRESNI IZBORI

Postaj  tajnoime 16/3/2010, 23:39

Poštovani gradjani i gradjanke eHrvatske!

Održavaju se kongresni izbori, te kao i svaki mjesec, Hrvatska Ujedinjena Stranka je odabrala odlične članove koji su sposobni raditi za bolju eHrvatsku.

Da bi oni mogli raditi za eHrvatsku, potrebni su glasači, stoga vas molim glasajte za službene kandidate Hrvatske Ujedinjene Stranke.

Ujedno vas molim, nemojte glasati za kandidate koji nose "NO VOTE" avatare.

Ukoliko niste sigurni kako glasati, navratite na nas chat gdje cemo vas uputiti kome je vas glas najpotrebniji u tom trenutku.

Službeni kandidati Hrvatske ujedinjene stranke su:
WapouwBrus Lus Li Milan_ZgThe_ProJosx

Štovani eGradjani i eGradjanke eHrvatske,

kao članica Hrvatske ujedinjene stranke i uz potpunu potporu stranke najavljujem svoju ponovnu kandidaturu za Kongres u regiji Northwest Croatia.

Rodjena sam 14.09.2009. - Day 664 of the New World i od toga dana marljivo radim i treniram.

Vlasnica sam tri HW i dvije Super Soldier medalje, a po činu sam General.

Predsjednica sam stranke po drugi put, te po treći put zastupnica stranke u trenutnom sazivu Kongresa.

Ukoliko me ponovno izaberete za zastupnicu u Kongresu, svoj ću mandat odraditi časno pridonoseći boljitku eHrvatske, a ako ne uspijem ući u Kongres, nastaviti ću s aktivnim radom u stranci posebice na razvijanju i pokretanju raznih projekata usmjerenih ka razvoju i razvitku eHrvatske.

Svim kandidatima i kandidatkinjama, a posebno mojim stranačkim kolegama, želim uspjeh na ovim izborima.

Josx
kandidatkinja HUS-a u Northwest Croatia regijieTomislav Josip BilicNezavisni kandidat: Djuka


S HUS-om u bolju eHrvatsku!

Lijep pozdrav,

Josx
Predsjednica HUS-a

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.