eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ožujak 2010. - Interview: Mirna

Go down

Ožujak 2010. - Interview: Mirna Empty Ožujak 2010. - Interview: Mirna

Postaj  tajnoime 19/3/2010, 02:47

Dragi čitatelji, nastavljamo sa serijom interviewa sa poznatim i manje poznatim igračima, a u ovom broju Area 51 slijedi razgovor sa našom Mirnom Dalic.

AREA51: Reci za početak nešto o sebi u RL...
Mirna: Zoven se kao i u eRepu Mirna Dalić iman 15 godina iii živin u Splitu..=)

AREA51: Kako si došla u igru?
Mirna: Otac je naša na forumu link i opis.. Mene zainteresira išla san vidit šta e to i eto me...

AREA51: Dakle i tata ti igra erep?
Mirna: Je.. =) Tata, brat i stric

AREA51: O lijepo... Koji su to nickovi ak se smije znat?
Mirna: Otac HisAirness, brat mihovil i stric smiljan

AREA51: Kak se slažete ingame?
Mirna: Pa ono.. Ništa posebno.. nešaljemo si međusobno ništa da nebi ispalo da smo multiji i tako.. Možda 1 kruh u misec dana.. xD Nebi bilo lipo nakon tolko igre dobit ban

AREA51: Kako je izgledao tvoj početak... Pretpostavljam da su te onda oni uputili u sve...
Mirna: Nisu =) Ja i His smo poćeli na isti dan, brat dva dana posli ii stric dosta nakon... Kraj lita mislim. Nisam imala svog mentora (jel to postojalo tada uopće?). Sama sam čitala razne članke i to mi je dosta pomoglo. Na poćetku je bilo dosadno work i train dolaskom na 5. level je fight. Onda san ušla u Brigade. Gromove kolko se ja sijećam. LLuX mi je bio zapovjednik =)
Mirna: Tada je amo reć tek poćela igra

AREA51: Kak je bilo u GB?
Mirna: Pa bilo je lipo. Nije baš da san bila aktivna. Al ok. Prve akcije.. =)

AREA51: Ok... vise nisi tamo...?
Mirna: Uff.. Odavno već.. posli toga san bila u Gušterima, Tuljanima, Zdrugu, BSD-u i sad u SFFA...
Mirna: =D

AREA51: Ček... jel nisi sad u BSDu?
Mirna: Nisan =D
Mirna: nisan bila aktivna u zadnje vrime.. A i ja ko ja nemogu bit više od misec dva negdi pa se selin.. =)

AREA51: Koliko je lik u igri sličan tebi i dali si takva i u stvarnom svijetu?
Mirna: Misliš svadljiva, i tako to? Pa većinom kad se naviknem na društvo.. Ispoćetka san mirna i povućena.. posli.. hm hmm

AREA51: Koji ti je najdraži dio igre?
Mirna: Chat za vrime akcije.. to mi je najdraži dio.. I kad branimo svoju državu..

AREA51: Spominješ svoju svadljivost... Zbog čega si se zakačila sa Borkanom i Nenyom?
Mirna: Nenya mi nikad nije pasala zbog bahatosti svoje i mislila je da se sve vrti oko nje.. A borkan se dira u moju familiju
Mirna: jednostavno rećeno =)

AREA51: Ajd malo pojasni... bilo je tu i ružnih riječi...
Mirna: Splićanka san bože... =)) hehehhe
Mirna: Ma to ti je bia kaos optuživanje laganje i izmišljane.. I normalno kad ti neko napada rodbinu ili u igri ili u RL moraš se zauzet.. meni je to očajniki išlo na živce i oprala san mu uši
Mirna: i njemu i starcu i nenyi

AREA51: Nego zašto si zapustila novinarstvo? Tvoje priče o crvenkapici su bile dobro prihvaćene...
Mirna: heheh.. crvenkapica.. crvenkapicu nisam sama pisala.. i ukljućeno je bilo mnogo ljudi... Dobra zabava =)) Ma neznan zašto nisam nastavila.. Mogla bi se vratit.. hehhehe

AREA51: Ajd vrati se... Hoćemo crvenkapicu!!!!
Mirna: heheheheheh.. definitivno moran otvorit novine svoje xD

AREA51: Što misliš o politici u igri?
Mirna: Politika u igri? Uopće me nezanima kao i u RL. Vidin kako je dobrra država nan u rasulu.. xD

AREA51: Ma sto joj fali... nemoj tak xD
Mirna: fali par pametnih glava poput mene i tebe koje će dovest u red sve.. hahahah.. (kad bi došla na vlast propali bi)

AREA51: Što te smeta kod ostalih igrača?
Mirna: ma svi su oni divni i krasni.. hahah...

AREA51: Kakvi su ti daljnji planovi?
Mirna: nastojat se nesvađat s nikin... postat predsjednik države hahah.... pisat nove dijelove crvenkapice i molit boga da ukinu lanu.. xD xD

AREA51: Pa što imaš protiv Lane?
Mirna: ma bože saćuvaj... svi troše na tu lanu... umisto da lipo potroše na oružije možda bi nešto i osvojili i na bitke.. MOJA SNAGA JE VEĆA OD TVOJE SNAGE... wooooow

AREA51: Pa troši i ti Napoleona xD
Mirna: neću.. xD to san par puta uzela... al nikako više... to mi e tako bezveze

AREA51: Aha, dakle priznaješ?
Mirna: mogu napisat priću kako je lana uništila erep...Inspiriraš me s ovin

AREA51: Heheh... tak ti ja utječem na ljude... samo piši...
Mirna: a čekaj.. ti nikad nisi uza? napoleon?
AREA51: A ono... namigivala mi Lana pa sam pokleknuo... dvaput... jbg i ja sam čovjek od
krvi i mesa...
Mirna: heheheh... ma sve je to za ljude... nek baci kamen onaj ko nikad nije uzeo lanu

AREA51: Koliko vremena provedeš u igri?
Mirna: zavisi... nekad do 5 min a nekad satima visim na chatu

AREA51: Tvoja poruka novim igračima?
Mirna: ukljućite se u normalnu sredinu xD
Mirna: Mislite svojom glavom i nenasjedajte na propagandu politićkih stranaka!!!!!!

AREA51: Hvala na intervjuu...
Mirna: Drago mi je bilo odgovarati na tvoja pitanja
Mirna: i drago će mi bit vidit mnogobrojne VOTOVE
Mirna: VOTE VOTE

* Razgovor vođen u prostorijama Redakcije magazina AREA51,06.03. 23.07-h, Day814.

- Intreview: Lord Wrick - KIynn - Riney - GP.1 - retrodevil - zabarinjo
- Intreview: Starac - Friend Freeman - ivo ivic - SodomCRO - Absentee - PipeCRO
- eHrvatska kakvu zaslužujemo!
- Za sve novinare - Za sve biznismene

** Kompletnu arhivu članaka možete pronaći u eČitaonici - Arhiva članaka



Do sljedećeg broja,

Mr. Dalibor

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.