eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljaca 2009. - Novine Danasnjice - dSokre manija ----- Traze se novinari

Go down

Veljaca 2009. - Novine Danasnjice - dSokre manija ----- Traze se novinari Empty Veljaca 2009. - Novine Danasnjice - dSokre manija ----- Traze se novinari

Postaj  Johny Stulic 26/4/2009, 01:25

Novine Danasnjice - dSokre manija ----- Traze se novinari

U ovom broju Novina Danasnjice ćete čitati:

dSokre manija
Pridruzite se chatu i forumu koji jos nisu!
Traze se novinari




dSokre manija




Kao što znamo dSokre je prvi hrvat s media mogul-om. Nakon njegovog probijanja na br. 1. svih novina u eSvijetu pokrenuo se domino efekt.

Nakon toga ljudi su prepoznali taj stil novinarstva kao put ka popularnosti u novinarstvu. Ako malo bolje pogledamo nakon što je eWorld Trade Center postigao uspijeh masa ljudi je počela kopirat taj isti stil pisanja kao dSokre-tov. Do tada statistika je bila onako više kao štivo za čitanje dok sjedite na wc školjci kako nebi razmišljali o smradu oko vas.

Danas statistika je postala popularna jer ako pogledamo iz perspektive nekog novinara iz inozemstva mogli bi si zamisliti kako su oni doživjeli uspijeh dSokre-tovih novina:"Opa vidi, vidi kako je lik postao uspješan a iz tako male zemlje a još i nove. Pih... šta on može a ja ne! Sad ćemo vidit."

Ako pogledate iz tog kuta nije ni čudo da je nedavno nakon toga statistika cijelog svijeta oživjela. Danas možemo vidjeti više primjera takvih novina u eSvijetu pa tako i u eHrvatskoj. Posebno sam primjetio jednog igrača Damir Brodjanac s novinama Useful articles

Naravno za sve to negovorim kao negativnu stvar dapače, takav doprinos novinarskoj zajednici a posebno u statistici u cijelom eSvijetu zaslužuje samo pohvale.



Pridruzite se chatu i forumu koji jos nisu!


Neki dan sam promatrao i uvidio da na forumu duplo manje aktivnih nego ljudi što igraju erep. Radi sadržaja na forumu koji je važan za sve molio bih vas da se priključite forumu.

Registrirajte se na forum - FORUM

Također kada imate što za pitat i nije vam jasno dođite na chat eHrvatske i mi ćemo vam pomoć - CHAT



Traze se novinari



Kao što možete pročitati Novine Danasnjice traži novinare!

Zapošljavam sve pisce koji su volji zaradit koju kunu više svojim talentom.
Za svaki prilog koji napišete ako ga ocjenim dobro završit će u idućem članku. Za svaki prilog koji je objavljen pisac tog priloga bit će plaćen 7 kuna.

Prilozi koje ću loše ocjenit znači da baš i ne drže vodu, gramatički su u 50godišnjoj komi ili ako je članak dobar al treba još doradit neću objavit nego ćeprilog bit vraćen natrag piscu uz objašnjenje.

Ispod svakog priloga koji će bit objavljen će bit ime igrača koji je napisao taj prilog.

Za ovaj posao se svi mogu prijavit, svatko tko je pismen i ima volju pisati kako bi zaradio koju kunu više.

Svi koji žele pisati za Novine Danasnjice neka se jave meni -Markisim Dart

Svi prilozi koji ćete meni slat bit će preko msn-a znači svatko tko se prijavi za posao neka stavi uz msn uz svoju prijavu.

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.