eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2010. - Prosjaci i sinovi

Go down

Travanj 2010. - Prosjaci i sinovi Empty Travanj 2010. - Prosjaci i sinovi

Postaj  tajnoime 13/4/2010, 21:18

I opet vjecito pitanje a STA JE S PARAVOJNIM FORMACIJAMA?.Neki nas nazivaju placenicima sto neki jesu a neki bas i nisu, recimo primjer VP-a.Oduvijek smo bili dobri s eSvicarskom i svaki put kad bi oni zeljeli da se borimo za njih bilo je njima prepusteno na volju dal ce oni jedan dio platiti (wep,karte i slicno) ili cemo mi sami nasom voljom sebe isfinancirati.Slobodno mogu rec u ime svih paravojnih formacija unutar eHrvatske da drzava je stvarno rijetko davala wep za obranu ljepe nase dok bi mi istrosili sve svoje resurse i pritom nikad nismo nista rekli.Nakraju ispada da samo eHrvatsku brani MORH te da mi ostali nismo vrijedni nikakvog poticaja nit ulaganja!! Isto tako nebi mi bilo zao da taj ratni fond ne pune gradani (neki jesu neki i nisu u MORHU) i da se s tim novcem ne radi sve i svasta, jer doci ce vrijeme kad ce i nama prekipjeti a eHrvatskoj ce biti potreban svaki DMG a paravojnih formacija mozda bas u tom trenutku nece biti tu (radi se oko 300 ljudi) jer tko zna mozda cemo stvarno morati postati placenici pa cemo u datom trenutku biti na drugom kraju eSvijeta u akciji. Jos jedan bitan detalj u toj prici je da paravojne vec dugo postoje i da su u njima iskusni igraci vecinom generali i FM-i te da radimo poprilican dmg.

P.S mnogi nas smatraju izdajicama, srbima itd al ocito nas je nesto natijeralo da odemo iz drzave iz morha jer da nam je bilo bajno ostali bi vjerujte mi Very Happy a eHrvatsku svi mi volimo mozda i vise od samog ePredsjednika i politicara Razz

pozdraw i do citanja od izdajice,srbina,madara gorancro Very Happy


***UVIJEK VJERNI***
***IZNAD SVEGA***
***HHRRVVAATTSSKKAA***

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.