eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2010. - Kako sam upoznao Lanu!!

Go down

Travanj 2010. - Kako sam upoznao Lanu!! Empty Travanj 2010. - Kako sam upoznao Lanu!!

Postaj  tajnoime 13/4/2010, 21:21

Bilo je ljeto, vruce za poludit a mi smo se vracali s akcije.Sletili smo u eHrvatsku di smo razduzili opremu a mene je jos cekalo posla u bazi.Svi su se razbijezali dok sam ja ostao cekati sluzbenog vozaca koji je trebao stic tek za 45 minuta po mene.Pogledao sam na sat bilo je vec 5 sati,taman se pocelo daniti a ja sam uzeo svoj ruksak i krenuo u obliznji restoran.Sjeo sam za sank kad sam ugledao mladu damu s druge strane,bila je ugodna za oko nisam mogao odoliti a da ne buljim u njenu savrsenu guzu i trojku na prsima.Jutro-poviknula je dok mi se pribilizavala.


- jutro -odgovorio sam
- izvolite
- kavu s toplim mljekom
- sta si ti neki topli brat kad ju pijes s toplim mljekom? upitala me kroz smijeh

Nagnuo sam se preko sanka i prstom pokazao da mi se priblizi.Naslonila se na sank kad sam ju muljevitom brzinom potegnuo za kragnu a drugom rukom jos brze izvadio HS Q5 2000 i prislonio joj ga na celo.

-SKUHAJ MI KU..VO TU JEBENU KAVU INACE CU TI MOZAK RAZNJETI PO CIJELOM RESTORANU!!! JEL TI TO JASNO???

Suze su joj krenule na oci,osijecao sam kako joj znoj curi po mom neto ociscenom HS-u, drhatala je dok je gledala u kriz moju cijev te bez rijeci samo klimala glavom.Odgurnuo sam ju s sanka a ona je kroz suze stvaljala kavu u aparat.Zurila je u pod i stajala na mjestu

- kako se zoves? - upitao sam je
-Lana
-ja sam gorancro
-drago mi je
- sory al malo sam zivcan
- nema veze
- sta radis poslje smijene?
- nista
- onda ides samnom, jel zelis?
- ooOOooo kako da ne
- platim ti
- moze rekla sam da moze
- koliko trazis
- 1,8 golda
- ooo skupa si ku..va
- al dobro izgledam
- ma odlicna si

I tako je zavrsio neslavno upoznavanje sa slavnim zavrsetkom s mojoj dragom drugaricom Lanom.Poslje toga sam ju trosio vise puta uzastopce te mi narasto od svega toga strength dok je njoj sve vise i vise se debljao novcanik.

Cica mica goova je prica, lana voli lovca opasnih misica Very Happy

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.