eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2010. - Poziv na rad - pokrenimo eHrvatsku!!!

Go down

Travanj 2010. - Poziv na rad - pokrenimo eHrvatsku!!! Empty Travanj 2010. - Poziv na rad - pokrenimo eHrvatsku!!!

Postaj  retrodevil 18/4/2010, 00:42

Ma progovorio bih na lakat da su mi usta zašivena. Što se događa????

Zadnjih već...pa neko vrijeme, eHrvatska propada! Da, propada! Kažete, zanimljivo je, ratujemo. E pa ratovali smo tjedan, dva, a kaj je s ostalim vremenom? Prepucavanja tko, što, koga i gdje. Sada više nego ikada bi se svi trebali ujediniti - pa okruženi smo sa svih strana!
U slučaju napada za koji vjerujem da će se dogoditi prije ili kasnije, možemo mi zvati saveznike i mogu oni doći u maksimalnom broju, ali kaj nam to znači? Ne znači apsolutno ništa ako si sami nećemo pomoći!

Kako ćemo si pomoći? Davanjem državljanstava neprijatelju sigurno ne. (Aludiram na davanje državljanstva tihomiru bancovu). Ne mislim ja da će on uopće i pokušat bilo što napraviti, on se samo dobro zabavlja na način na koji to želi. Međutim, po čemu je on drugačiji od bilo kojeg drugog mađara ili srba? Osim po pisanju na apsolutno svakim novinama - ničemu (mislim da nisam dobio niti jedan njegov komentar zadnjih par članaka i pitam se zašto). Igraču koji mu je dao državljanstvo mogu samo reći - može te bit sram. Najprije napraviš neku svoju privatnu šalu prošli mjesec na debati i izruguješ se: "haha, vi iskusni igrači pa niste prepoznali da to nije Antun" kao da bi svi trebali znati tko je on. Tada nisam ništa prigovarao jer sam mislio: mah, pusti dijete. Svaka šuša ima svoje veselje. Međutim, ovim svojim činom si učinio direktnu štetu državi i ismijavaš ostale građane i njihov trud i rad! Ne znam koliko godina imaš, ali Citizen law 10 eRepublika govori da djeca mlađa od 14 godina ne smiju igrati, a kazna je ban. Još jednom - srami se!

Nadalje, tužno, ali istinito - naštetio sam vlastitoj stranci, prvim prijateljima uz brigadu - HLD-u. Navodno će biti izbačeni/istupiti iz koalicije jer sam ja kao njihov član se kandidirao unatoč tome što je stranka službeno podržala drugog kandidata. Slažem se da sam JA napravio grešku time i možete me osuđivati i pljuvati i pribijati na stup srama ali ti ljudi, ta stranka nije napravila ništa protiv koalicijskih partnera. Dapače, na chatu, u novinama i u shoutevima (pogledajte npr. Mr Dalibor) su svi isticali da je njihov kandidat zajednički kandidat koalicije. Pa čak sam i ja nekoliko puta na chatu rekao kad je netko pitao - HLD glasa za Matheus von Stenjeveca. Priča o tome jesu li članovi HLD-a glasali za moju malenkost ili nisu, je za malu djecu jer ako ćemo tako gledati - pa ni svi članovi HSP-a, HUS-a ni Ekipe onda nisu glasali za njihovog kandidata! Službeni stav stranke je bila potpora koalicijskom kandidatu i nemojte, molim Vas, da ti pošteni ljudi ispaštaju zbog moje "greške".
Ovim putem pozivam sve zainteresirane da se učlane u HLD i time pomognu stranci da prebrodi ovo teško razdoblje. Sjetite se samo - stranka je kroz povijest dala čak 2 eHrvatska predsjednika (AndyCro i GP.1) dok su neke dale jednog ili nijednog te državi POKLONILA nekoliko Q3 bolnica! (uz niz još drugih uspješnih projekata poput eČitaonice i slično)

Međutim, najvažnije u cijelom članku - pomozite Vašoj edomovini! Kako? Slušam Vaše prijedloge, nađimo se svi negdje na chatu, pošaljite ingame PM, smislit ćemo način. Dvije glave su pametnije od jedne. Ponovo pozivam (iako nije uvjet) da se, ako želite pomoći, uključite u HLD. Ljudi znaju i mogu, ali treba im potpora u ovim teškim trenutcima. Ne mislim opravdavati sebe i svoj čin (što ljudi misle o mojoj kandidaturi se može vidjeti prema rezultatima izbora i broju glasova), ali ne želim ni da netko drugi strada zbog mojih postupaka. Zadnji puta, doslovno molim, uključite se u HLD, dođite na chat, upoznajte ljude, smislite projekte, uključite se u postojeće - pomaknite eHrvatsku s mjesta, da ne kažem, izvadite iz ponora u koji tone!

Molim Vas, nemojte u svojim novinama pisati: aukcija, prodajem, nagradna igra i slično, ako u takve projekte idete sami. Dođite na chat HLD-a, pitajte što, kako, zašto, objasnite što želite i netko će Vam sigurno pomoći.

Znam da se članak odužio na propagiranje stranke, ali smisao je da POKRENEMO DRŽAVU. Ratujemo, ali smo zaboravili ostale stvari. Pa gdje je ta zanimljivost ako NEMAMO eBEBA??? Mentori jadni nemaju kaj raditi. Pa dajte malo aktivnosti na svim poljima. Ulijenili smo se jako. Previše. Svatko vuče na svoju stranu. Mogu to pripisati neiskustvu, ali ljudi, pa ako imate 50ak ljudi iza sebe, to ne znači da ste odmah najjači, najveći, najpametniji i slično. Igru igra još 2500 ljudi, treba razgovarati sa svakim, vidjeti kaj on misli, koje su njegove ideje. Ne moramo se svi slagati, ali civilizirana komunikacija MORA postojati.

Kao što MI kaže - budimo povezani jer zajedno možemo sve!

Živjela eHrvatsko, pokreni se i počni razmišljati!

retrodevil

Broj postova : 23
Join date : 17.04.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.