eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2010. - Predsjednička kandidatura [Klynn]

Go down

Travanj 2010. - Predsjednička kandidatura [Klynn] Empty Travanj 2010. - Predsjednička kandidatura [Klynn]

Postaj  tajnoime 24/4/2010, 22:20

Klynn je erođen 14. 3. 2009 - 480. dan Novog svijeta. Ali ja igru igram od 4. 4. 2009., dan 501. Novog svijeta. Tada sam naletio na link za registraciju na eRep na jednoj stranici i kontao da vidim što je. Kad sam prvi put došao u igru kao n00b, dobio sam nešto malo para i napravio multije. Poslao sam si pare sa njih i jednom sam ban dobio. Toje bilo na prvom acc - u... Ovaj mi j acc malo poslje poklonio jedan prijatelj i od tada igram sa njim. Danas sam 100% "čist" Very Happy



Od tada sam obnašao mnoge funkcije u eBiH. Neke od njih su:
- Predsjednik Liberala
- Dva puta kongresmen
- Zapovjednik Specijalne jedinice DRAKE
- Zamjenik zapovjednika pa Zapovjednik OSA, samim time clan Glavnog Štaba eBiH
- Vojnik EMC - a
- 2 puta vMoFA
- Član i jedno vrijem predsjednik AV - a

Sad sam došao do tačke kada sam spreman preuzeti tako jednu veliku i časnu poziciju, postati predsjednik! Imam snage, volje i RL vremena da to odradim časno i pošteno, da me raja zapamti po mojim dobrim djelima. Ne mogu garantirati da neće biti i par loših poteza, ljudi griješe, ali će moj tim ljudi dati sve što je u njegovim mogućnostima da eBiH bude ugodno mjesto za eživot Smile



Premijer: Toroman
Ja jednostavno nemogu zamisliti eBiH bez njega. On je postao ikona, maskota naže države. Toliko toga je dao za nju i učinio za nju... Premijer je osoba od povjerenja Predsjednika i naroda. Toroman je ta osoba!

Ministarstvo Vanjskih Poslova: CroHerzegovina (bekitare) i Tinja
eBosni i Hercegovini je definitivno mjesto u EDEN - u! Tu je sve jasno, Srbi (Fenix) nam svaki mjesec rade PTO kongresa, a Španija, Hrvatska, Poljska i ostale EDEN države nam pomažu svojim ljudima. Takođe, MVP treba raditi na promociji eBiH u esvijetu. Za tu poziciju moji ljudi su CroHerzegovina aka bekitare i Tinja. Svakim je danom eBiH jača i veća u očima saveznika. Tu pozitivnu pojvu treba njegovati! Iz tog razloga je on na poziciji MVP - a. Oni dvoje su se već više pita iskazali i pokazali vještine potrebne za svladavanje svih prepreka na vanjsko - političkom planu. Oboje su već prije obnašali ovu funkciju, a bekitare je bio i predsjednik eBiH i zna što treba i kako! A o Tinji ne treba ništa posebno. Svi znaju tko je i kako dobro radi!

Ministarstvo odbrane: hatuna
Reforme vojske idu dosta dobro. Na vojnom planu, među najbolje organiziranima smo. Jedini nam je problem mal broj aktivnog stanovništva. Trenutne reforme se samo trebaju provesti čvrstom rukom i onda smo gdje zaslužujemo biti. Ta čvrsta ruka je hatuna, u vojsku treba uvesti disciplinu i povećati aktivnost, a hatuna je prava osoba za to! Bio sam mu zamjenik kada je vodio pčele i mnogo sam od njega tada naučio. Po vojnom pitanju, nema bolje og njega za tu poziciju. Također, treba neka osoba u vladi koja neće samo odgovarati predsjedniku: "Da, tako je, upravu si, bravo...", to je hatuna. On će mi odmah reći: "Klynn, nije tako, nemoj da mi praviš probleme, krivo...". To je potrebno, to se traži!

Ministarstvo obrazovanja: mobster1930
Ovo je za unutarnju politiku jedno jako važno ministarstvo. Ono uvodi nove igrače u igru i upoznaje ih sa njom. Ja ću se truditi da svaki dan izađe jedan novi tutorijal, da bi bebe mogle što brže sve naučiti i postati ravnopravi članovi eBiH društva. Nedavno je otvoren i projekt Pomoć. Taj je projekt osmišljen kao pomoć mladim igračima gdje oni na chat kanalu (#pomoc) direktno pitaju mentore što ih zanima i dobiju odgovore. Na žalost, projekt je zapušten. U mom će se mandatu ponovno aktivirati. Obrazovanje gradi eBiH!! Ta pozicija je za mobster1930 - a, dugo je u igri, zna sve što je potrebno, piše dobre i kvalitetne članke... Što još treba? Smile

Ministarstvo informisanja: kenan008
Kao što i sama rječ kaže, ono informiše građanstvo sa svim novim događajima u eSvijetu i unutar države, ono je spona između građanstva i vlade, odnosno, scijelog svijeta. To nije nikako jednostavan posao. Trebaju se zadovoljiti uslovi dobrog novinara, aktivnog igrača, poznavaoca svih događanja u eRep - u, poznvanje engleskog... Kenan008 zadovoljava sve te uslove. Pripremite se, jer ćete se prepuniti kvalitetnim informacijama koje ćete dobiti od MI! Wink

Ministarstvo ekonomije: Aldin Joldic
Da budem iskren, o ekonomiji ne znam mnogo! Ali Aldin Joldic je kvalitatan čovjek za to mjesto. ima više mjesečno iskustvo tamo i zna sve! Njegov će glavni zadatak biti sakupiti team stručnjaka koji će raditi na ekonomskim reformama. Te reforme bi trebale povećati priliv novca u eBiH riznicu.

Ministarstvo za Rad i Socijalnu skrb: Simonica
Pokrenut' će, ponovno, se Registar kritičnog wellness - a na koji će se moći prijaviti svi građani. Ovaj sistem bolnica mnoge je dotukao pa bi im registar trebao pomoći u svakom pogledu. Kao što samo ime kaže, ministarstvo bi se trebalo baviti radom, a ono je to rijetko radilo. To će se u mom mandatu popraviti. Job market će se dobro pratiti i sve što ne bude kako treba, promjenit' će se u rekordnom roku. Takođe, ministarstvo će se brinuti za bebe koje treba uvesti i zadržati u igri! Davat će ima se tutorijali i nekakvi pokloni (food, gift). Dosta iskustva na toj poziciji ima Simonica koja je ministarstvo vodila više puta.

Ministarstvo Kulture: tiro_bsc i TarantuIa Hawk
Zanje, ali ne i manje važno ministarstvo, ministarstvo kulture. To će ministarstvo nastaviti sa izradom grafika za eBiH te sa vođenjem MM projekta. Najbolje avatare na Balkanu, a i šire, radi tiro_bsc koji ostaje na mjestu ministra. A sa njim MM projekt će voditi TarantuIa Hawk. Bio je jedno vrijeme MVP i ima veze svugdje po svijetu, zna engleski i razumije se u te MM projekte. MM projekt je malo zapostavljen u zadnje vrijeme, ali će se sa ovom ekipom opasno aktivirati!je malo zapostavljen u zadnje vrijeme, ali će se sa ovom ekipom opasno aktivirati!



Ako kojim slučajm u mom mandatu dođu novi ekonomski i vojni moduli, moja vlada je 100% spremna! U vojsci je vodstvo da se samo požaljeti može. Oni će kroz to proći "bez ogrebotine"! A Joldic je pravi ekonomski stručnjak, on i njegov tim će se takođe super prilagoditi. Ono što je potrebno za uspješno prebacivanje na nove module su znanje i novac. Znanje imamo u ovim ljudima, novac možda bude mali problem. Ali, dati ćemo i zadnjeg feninga da bi se prilagodili kako treba.

Koja se država bolje prilagodi novim modulima ima bolje preduvjete za budućnost! Zato ćemo mi dati sve za uspješno prilagođavanje.

There is a way out!
Klynn za predsjednika eBiH

PS. National goals: Idemo osloboditi Vojvodinu i Begrad Wink

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.