eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljaca 2010. - Splite1700 vrati nam eDomovinu!

Go down

Veljaca 2010. - Splite1700 vrati nam eDomovinu! Empty Veljaca 2010. - Splite1700 vrati nam eDomovinu!

Postaj  tajnoime 12/6/2010, 21:44

eSentinel, Broj 19., Dan 831.



U svom komentaru na ovaj članak igrač split1700 je napisao:

"Naprotiv, ovakvi komentari su doveli do tog da cu danas osobno povuci sve ono sto je pokrenuto od mene osobno, na cemu se aktivno radilo bez ikakve medijske pompe, kakve bi bilo u obrnutoj situaciji da to radi netko drugi.

Odoh na rucak, na vlastiti trosak Smile, i po povratku ce se danas izgubiti jos nesto pozitivno sto eHR posjeduje.

Zao mi je, ali eto..."



Kako znamo da je split1700 formalni zakupitelj domene eDomovina.com čini se da je isti odlučio povući taj "projekt".


Prekratko sam ja na eRepu da bih ulazio u to jesi li ti kriv za ovo ili ono, jesi ili ovak ili onakav, jesi li u pravu ti ili Damjan... ja se u te procjene neću upuštati.
Ali Splite poručuo bih ti jednu stvar:


Vrati nam eDomovinu!


Zašto je eDomovina toliko važna? Zato što su na forumu bila smještena sva Ministarstva, Kongres, Ustav, strane ambasade i sve ostale stvari bitne za nesmetano funkcioniranje eHrvatske. Ukoliko nam se ne vrati forum mnoge stvari na kojima se mjesecima radilo bit će izgubljene!



Da bi i vaši prijatelji mogli pročitati ovaj članak molim vas da shoutate sljedeću poruku:

Splite1700 vrati nam eDomovinu! http://tinyurl.com/splite-vrati [shout dalje]

tajnoime
Admin

Broj postova : 345
Join date : 07.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.