eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpanj 2010. - Ekonomija - novi početak

Go down

Srpanj 2010. - Ekonomija - novi početak Empty Srpanj 2010. - Ekonomija - novi početak

Postaj  AlenDuia 12/12/2010, 21:23

Za početak: da se predstavim

Ja sam elektorus, i novoimenovani sam ministar ekonomije. Igram ovu igru prilično dugo, i pretežno se bavim ekonomijom.
Dosad sam radio u ME, i to kao doministar i voditelj Agencije za nekretnine RH. No, dosta o mom liku i dijelu jer oni nisu toliko bitni.

Krenimo na posao (ima toga dosta).

Za početak, želim naglasiti da je moja vizija izdići ovo ministarstvo iznad politike i politikantsva, i to će biti moj primarni zadatak.
Što se opće vojno političke situacije tiče, manje više je sve poznato, a vojna pitanja i oslobođenje zemlje ostavljam onima koji za to budu odgovorni.

Naš primarni zadatak je da radeći s onim što imamo učinimo ovu e-zemlju maksimalno poželjnom za svoje stanovnike, da se oni od svog rada mogu prehraniti,
i općenito funkcionirati u ovoj igri.

Za početak napominjem da mi nisu predani passovi od sljedećih državnih orgova:(očekujem da budu)

Zavod za zaposljavanje RH
ured za dijasporu RH
Agencija za nekretnine RH

Ovim putem apeliram da se svi državni orgovi, koji to još nisu, predaju pripadajućim ministrima kako bi mogla
vlada funkcionirati.

Prijedloge slobodno šaljite na ovaj org, a i za sve je otvoren naš kanal na rizonu #ME_i_MRSS.

Očekujte češće tematske članke. Ovaj sam zamislio kao samo kao uvodni.

pozdrav svima
elektorus
v.d. ministar ekonomije

AlenDuia

Broj postova : 64
Join date : 12.12.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.