eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - ****POZDRAV DOMOVINI****

Go down

Svibanj 2009. - ****POZDRAV DOMOVINI**** Empty Svibanj 2009. - ****POZDRAV DOMOVINI****

Postaj  Johny Stulic 10/5/2009, 18:16

****POZDRAV DOMOVINI****

Dužnost mi je, čast i iznimno zadovoljstvo čestitati svim nasim građanima današnji praznik.

Prije 5 mjeseci, točnije 9.12.2008.godine nastala je ova naša virtualna domovina, dugo očekivana od strane nasih igrača kojih je većina u to vrijeme naseljavala Juzno afričku republiku.

Njhov trud, znanje, nesebično poklonjena masa golda slobodno ih moze definirati kao očeve domovine. Sve ono sto su nam oni nesebično poklonili moramo čuvati, paziti i cijeniti...jer najlakše je ..srušiti.

Danas je eHrvatska stabilna ekonomska tvorevina,respektabilna članica Atlantisa,dom svih njezinih gradjana i onih koji ce to postati.Zato je ovo i Vaš dan,jer svi smo mi dio cijeline i svatko na svoj način daje doprinos.Budite ponosni na ovo što smo zajedno izgradili.

Zahvaljujem se također u ime svih nas i državama koje su nam pomogle u samom početku i dale nam podrsku i pružile ruku prijatelja.

Zato, dragi moji građani , work-train, opustite se i uživajte uz forum, chat, PM-ajte svoje prijatelje... A svratite i na market, kupite po koji komad oružja jer u 21:00 h večeras po RL vremenu počinje jos jedan training fajt.

Uputstva za ratovanje možete pročitati OVDJE.

Također Vas pozivam sve da danas uzmemo slobodan dan od međusobnoh razmirica, te proslavimo našu jedinu eHrvatsku časno i dostojanstveno, kako je i zaslužila!


ŽIVJELA NAM eDOMOVINA


IVAN RADMAN
Predsjednik RH

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.