eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj - 2009. - Sastav nove vlade

Go down

Travanj - 2009. - Sastav nove vlade Empty Travanj - 2009. - Sastav nove vlade

Postaj  Johny Stulic 18/4/2009, 22:50

Sastav nove vlade

Pozz

Prije svega zelim, kao mandatar za sastav nove Vlade, zahvaliti Predsjedniku na ukazanom povjerenju. Zelja gradjana na predsjednickim izborima je odabirom Robya Petrica izabrala sigurnost i pouzdanost, te potvrdila vjeru za napredkom u istom duhu.

Svoju duznost premijera cu obnasati u korist svih hrvatskih egradjana.Trudit cu se da rad moje Vlade ,bude transparentan, projekti i programi ne samo slovo na papiru,vec nesto sto ce biti iza nas...pod..USPJESNO OBAVLJENO.

Bit cemo osjetljivi prema "malim" , podrska "velikim",tolerantni ali isto tako i odlucni u svojim potezima.

Osjecam duznost predstaviti se..za one koji ne znaju...tko je i sto Ivan Radman.Ali..vjerujte mi,previse posla imamo,i pisanje cu ostavit pisarima. Ako Vas pak zanima mozete procitati u ovom clanku koji je napisao moj dragi kolega Elessar.LINK

Takodjer,u startu pokrecem i nove projekte...

Osniva se Poduzetnicka Akademija. Ustanova koja ce svojim polaznicima omoguciti naprednu, brzu i kvalitetnu edukaciju. Koliko ulazemo u buducnost.toliko ce nam ona i vratiti.
Polaznici koji je uspjesno zavrse, bit ce, najbolji od najboljih. Iz njih ce izrasti buduci direktori, ministri, to ce biti ljudi koje ce svaka vlada htjeti u svom kabinetu.
Akademija ce biti direktno pod ingerencijom Ministarstva rada,pa mozete ocekivati detaljnije informacije od resornog ministra ovih dana.

S radom pocinje i Ured Vlade za odnose s javnoscu.Ovo se veze uz ono "transparentnost" kao i uz obajvu natjecaja,promociju i sl.

Donio sam jednu vrlo tesku odluku, ali jednostavno..ne mogu na dvije strane. Naime..svoj konglomerat Croatia Holding ustupam na koristenje drzavi..na neodredjeno vrijeme. Sve firme su stabilne i imaju solidan profit, nadam se da ce tako i ostati s novim direktorom kojeg ce imenovati Ministarstvo rada. Tvrtke pod holdingom nece biti training tvrtke,vec ostati kao i do sad
produktivne, prosperitetne. Na njima ce kadeti Poduzetnicke akademije "ispeci" zanat.
Sluzit ce i regulaciji cijena na hrvatskom marketu, pomagat oruzane snage i usko suradjivati s Uredom za dobrodoslicu.

Vjerujte mi..na Holding gledam kao na svoje dijete...koje je naraslo..u predivnog odraslog i kvalitenog covjeka..i ponosan sam na njega kao i sve ljude koji su dali svoj doprinos u izgradnji.(Selectora,Kadaja,Ellesara,Dejana..) Ali jednostavno.. ne mogu dvije stvari obavljat kvalitetno..uvijek ce jedna patiti zbog druge..a to ne zelim. Jednog dana(kad budem u mirovini,lol) budem ga opet preuzeo.
Holding raspolaze s 5 kompanija:Hr grain q3,Hr house q2,Hr Oil q3,Hr defense q4 i GDF poslovna klasa.
Postoji i sluzbeni forum gdje se radnici dogovaraju,donose odluke i sl.

Uvjeren sam da se vecina slaze da nemamo vremena za trosenje i da prepirke moramo ostaviti iza nas. To su slabosti kojih se moramo rijesiti. Vladavina prava se osniva na pojedincima koji pridonose zajednici, a nasa nova Vlada, obnovljena snagom i voljom mladjih, te kvalitetom i odanosti starijih odlucno ce stiti interese Domovine. Nas cilj je napraviti Hrvatsku jos pouzdanijom i sigurnijom, kako u gospodarskom tako i u smislu vanjske sigurnosti.

Misli i ideje kojima ce se Vlada voditi biti ce predstavljene od svakog resornog ministra, a moja cast i privilegija je predstaviti clanove Vlade:

Ministar vanjskih poslova-John Vorsha

Ministar obrane-Mogwaii

Ministar obrazovanja-Malosanmaka

Ministar rada i socijalne skrbi-Damjan Grozni

Doministar rada i socijalne skrbi-Dmitar Zvonimir II

Direktor Hrvatske gospodarske komore-Sucko

Direktor HCK-Kadaj

Direktor Ureda za dobrodoslicu-00385

Direktor Zavoda za zdravstvo-Elessar1977

Direktor Zavoda za zaposljavanje-Matrixcore

Direktor Zavoda za statistiku-taeril

Ravnatelj Poduzetnicke Akademije-Friend Freeman

Odnosi s javnoscu Vlade eHR-Atea


Iako je ovo mojoj stranci jos jedan mandat, svima nama je Hrvatska ispred stranackih interesa i krecemo ispocetka, ali na tvrdjim temeljima.

Hrvatska javnost ima pravo znati sto donosi sutra!


IVAN RADMAN

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.