eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj - 2009. - Hocemo i mozemo...Prva sjednica nove Vlade

Go down

Travanj - 2009. - Hocemo i mozemo...Prva sjednica nove Vlade Empty Travanj - 2009. - Hocemo i mozemo...Prva sjednica nove Vlade

Postaj  Johny Stulic 18/4/2009, 22:51

Hocemo i mozemo...Prva sjednica nove Vlade

Postovanje...

Ovaj clanak bi vjerojatno zapoceo u nekom drugom tonu da se popodne nije odigrala RW bitka izmedju Sumadije i Bugarske , u kojoj je Hrvatska vojska pokazala svoju snagu ,odlucnost i dala do znanja svima u regiji a i sire da nismo samo slovo na papiru ili slika na avataru ,vec ravnopravni saveznik s najvecima,a briga i nocna mora neprijateljima. Decki, jos jednom,veliko HVALA, ponosan sam na Vas, kao nadam se i svi ostali nasi egradjani.


Premda sam obecao potpunu transparentsnost duznost mi je obavjestiti Vas da ce veceras, u 22 h biti odrzana prva sjednica novoizabrane Vlade.


Dnevni red je slijedeci(razvrstat cu po ministarstvima da Vam je lakse pratiti o cemu se radi):


Ministarstvo vanjskih poslova

-Aktivnost ambasadora i stimulacije
-Suradnja s drugim drzavama i Vladama


Ministarstvo obrazovanja

-Prijedlog o osnivanju Ureda za eRep promociju
-Stanje starih projekata i prijedlozi novih


Ministarstvo rada i socijalne skrbi

-Drzavni proracun
-Konacno rjesenje problema wood i house sectora,te rjesavanje problema malih placa u construction sectoru
-Stanje na MM i stampanje kuna
-Ustroj Poduzetnicke akademije
-Web stranice Vlade


Ministarstvo obrane

-Stanje u brigadama,plan i razvoj
-Ustroj ministarstva
-Sigurnosno stanje u eHR

-
Sve odluke Vlade i izvjestaj sa sjednice budete dobili u dnevnom tisku,

Lijep pozdrav

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.