eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - Statistike eHrvatske

Go down

Travanj 2009. - Statistike eHrvatske Empty Travanj 2009. - Statistike eHrvatske

Postaj  Vladimir Andreev 13/5/2009, 13:12

Dobra večer eSrbi i Hrvati,

Danas je bio odličan dan, sunčano, milijardu ljudi vani, svi u kratkim rukavima. Odjednom se čula eksplozija kraj stare zgrade do Bundeka i kad tamo godzilla… no to nas ne zanima.

Pošto se u zadnjih 48h samo brbljalo o izborima, vrijeme je da se malo vratimo u normalni ne-politički ,ne-statistički život i nastavimo s obziljnim stvarima. Very Happy


Lagao sam : )

Evo malo statistika za mirnu dušu:

Glavne statistike
obrazek
Bolja rezolucija

Društvo
obrazek
Bolja rezolucija


Zatim trenutno stanje mojeg popisa aktivnih igrača eHrvatske(rezultat je dakako lažan pošto je sudjelovao mali postotak građana).

eHrvat 98%
eSrbin 2%

Ako se želite naslađivati pogledom na veličinu eHrvatske,kliknite ovdje.

-----------------------------------
Usput još malo viceva:

Kaže Suljo Muji:
- "Jarane, ne mogu a da ti ne kažem da sam ti spavao sa ženom."
Odgovara Mujo njemu:
- "Ja sa tvojom nisam oka sklopio."

---------

Bio Mujo na poslovnom putu u Japanu. Tamo pokupio neku kurvu i cijelu noć radio posao, a ona je uzbuđeno vikala:

- Hasimota! Hasimota!

Pošto Mujo, naravno nije znao ni riječ japanskog, zaključio je da je to neki uzvik oduševljenja. Sutradan ujutro ode on na golf s japanskim biznismenima. Japanac, koji je igrao prvi, na oduševljenje prisutnih ubaci lopticu iz prve. Svi aplaudiraju, a Mujo, da ispadne pametan, vikne:

- Hasimota!

Japanac se unezvereno okrene i upita:

- Kako to misliš, pogrešna rupa?
--------------------------------
Kaže Sanader:
"Hrvatska stoji pred provalijom!Ali mi idemo korak naprijed!"
-------------------
Zaposlio se Mujo kao vodič u muzeju. Pošto nije imao pojma ni o čemu, izmišljao je. Vodeći grupu turista zastane kraj jednog eksponata i kaže:
- Ovo je lubanja od cara Murata!
- A ova manja? - upita jedan posjetitelj.
- To je isto njegova, samo kad je bio mali!



Ako je netko imao koristi od ovoga (barem što se prečaca do informacija tiče) može vote&subscribe

Grgo

Vladimir Andreev

Broj postova : 194
Join date : 12.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.