eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj - 2009. - ..::::DA MI JE BITI DIJETE::::.

Go down

Travanj - 2009. - ..::::DA MI JE BITI DIJETE::::. Empty Travanj - 2009. - ..::::DA MI JE BITI DIJETE::::.

Postaj  Johny Stulic 18/4/2009, 22:54

..::::DA MI JE BITI DIJETE::::.

Svatko od nas je bio dijete, neki su to i sad, a neki su i roditelji vec...

Sjecam se svog djetinjstva... Nije se razlikovalo od vasih, mislim. Premda smo vise na ulici bili, manje za racunalima, druzili smo se... bili smo frendovi u pravom smislu rijeci.

Bez obzira na igru koja se igrala taj dan, protivnici smo bili samo u tom "fajtu". Kad bi mrak pao i djecje nogice razbijenih koljena i prasnjavih ruku se spremale za put kucama svi bi opet bili jedno... prijatelji... I ujutro bi opet bili prijatelji. U skoli, u klupama... Jer sve je ono drugo... samo igra. Igrali smo se da bi se druzili, druzili da bi se igrali.

U svakom covjeku cijelog zivota zivi dijete. Probajte ga malo probuditi. Pustite njega nek se igra, a vi otidjite sa svojim svakodnevnim problemima na kavu. Pozovite i svoje strahove, tastinu i komplekse nek vam se pridruze.

Budimo prijatelji... Bar u ovom zivotu, a nek nam po zaslugama bude u nekom drugom.
Igrajmo se,

Vas
Ivan Radman

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.