eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - ***NAGRADE NAJBOLJEM PODUZETNIKU I RADNIKU***

Go down

Svibanj 2009. - ***NAGRADE NAJBOLJEM PODUZETNIKU I RADNIKU*** Empty Svibanj 2009. - ***NAGRADE NAJBOLJEM PODUZETNIKU I RADNIKU***

Postaj  InChY 16/5/2009, 17:08

Već sam prije nekoliko dana bio najavio da ce država nagraditi najbolje radnike i poduzetnike. Evo došlo je vrijeme da podržimo plemenite i odgovorne poduzetnike, ali isto tako poštene i marljive radnike u eHr.

**ZLATNA KUNA**(Nagrada najboljem poduzetniku-tvrtki)


obrazek

Premda ima dosta vas koji zajedno kao kompanjoni držite tvrtke,nagraditi ćemo tvrtku(company) a ne osobu.

Dugo sam se mislio po kojim kriterijima dati nagradu poduzetnicima. Izbacio sam bilo kakvu komisijsku ulogu i ljudski faktor kod biranja najboljeg, jer bi bilo prituzbi u stilu..ja sam bolji od njega i slično tome.

Jednostavno sam odlučio pogledati ingame tko je kao firma napravio najvise prometa.Znaci INFO-RANKINGS-COMPANIES..i tu se jasno vidi pobjednik. Možete i vi pogledati OVDJE.

Tvrtka koja je napravila do sad najveci promet u nasoj drzavi su HRVATSKI SVEZDERI s 23153.52 kuna prometa. Najvise su prodali, drzavi uredno platili porez i mislim da se slažete sa mnom da oni zaslužuju prvu nagradu tj.ZLATNU KUNU.

Ja im ovim putem čestitam i želim puno uspjeha u buducem radu.Bravo dečki.

NAGRADA IZNOSI:400 HRK
________________________________________ ______________________________________

**ZLATNA RUŽA**(Nagrada najboljem radniku-građaninu)

obrazek

Druga nagrada je nagrada za naše vrijedne radnike koji rade u HR.O ovoj nagradi neću odlučivati ja niti moja Vlada,vec poduzetnici, i to glasovanjem u commentima.

Sve sto trebate napraviti je odabrati 2 osobe koje rade ili su RADILE u vašim tvrtkama(isklljučivo u HR) i njih kandidirati u commentu ovog članka.

PRAVILA I UVIJETI:

-Commenti moraju biti poslani s ORG-a i samo oni će se priznavati kao valjani
-Org mora imati zaposleno min.10 radnika po jednoj tvrtci(ako ima vise tvrtki,bitno je da u jednoj od njih bude min 10 zaposlenih)
-Comment treba sadržavati nick i link na profil igrača
-Igrač ne smije biti član kabineta Vlade niti raditi u državnoj upravi

Od svih kandidiranih građana ,10 ulazi na direktnu listu za izbor. Prijavljenim kandidatima će se gledati:

-wellness
-količina HW medalja
-aktivnost u erep zajednici(forum,chat)
-strength

Nakon ulaska na TOP TEN listu koja će biti javno objavljena, SVI će građani moći glasovati(opet preko commenta) te ćemo tako odlučiti tko će dobiti ZLATNU RUŽU ,nagradu za našeg NAJ radnika.

NAGRADA IZNOSI:600 HRK

Eto,dragi poduzetnici,uhvatite se commenta,izaberite dvojicu koji su u vasem poduzetničkom životu ostavile trag.Nakon toga,deset najboljih ulaze u zadnji krug i njih biraju svi građani lijepe naše.

Lijep pozdrav svima,i naravno,shout na članak i VOTE,da se sto više ljudi uključi u program.

ŽIVJELA NAM eDOMOVINA
IVAN RADMAN
Predsjednik RH
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.