eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Siječanj 2009. - ANTISPAMERSKA UDRUGA!!!

Go down

Siječanj 2009. - ANTISPAMERSKA UDRUGA!!! Empty Siječanj 2009. - ANTISPAMERSKA UDRUGA!!!

Postaj  Vladimir Andreev 26/5/2009, 17:20

Dragi narode,
Antispamerska udruga (ASU) počinje s radom!


Detaljnije o ASU-u...

Ideja mi je pala na pamet zbog velike količine spama u eHrvatskoj i općenito eRepubliku... Već sam član Hrvatske Novinarske Udruge (HNU-a) jer se i ona bori protiv spama (ali samo obuhvaća novinare).

Ja sam ASU stvorio jer joj može pristupiti svatko!

Spam je po meni nepotrebna stvar u eRepubliku koja samo zauzima potreban prostor i izguruje članke koje su neki radili dugo i s pažnjom.
Neki su mi rekli da ljudi imaju pravo pisati što žele jer su dali 2 golda. Ma koji je to argument... Ako ljudi ne znaju o čemu će pisati, zašto onda uopće daju 2 golda? Zašto ne poštuju tuđe (dobre) članke? Zašto se admini protive spamu ako je u redu?

ASU već ima 35 članova, što je veliko postignuće s obzirom na broj aktivnih ljudi!
- PPP
- Dmitar Zvonimir II
- brahle
- Hrvat i pol
- Josip Josipovic
- 00385
- Mad Croat
- letodred
- ptica_selica
- Konzul
- David Kordic
- ines001
- TheBigOne
- mario_milutin
- MateoNemoo
- jean54
- celeres
- Nediljko1
- split1700
- Martina Gala
- matrixcore
- dr. Boza Chaos
- Fran 0609994
- Denis Radman
- The_Fico
- spiritus
- grinchh
- dSoKre
- irismv
- Koprivnica
- Sathya
- Gospodin Fini
- Oscar Serrano
- patrik1478
- Plese Tomislav

Neki su članovi istaknutiji, a neki nisu.... posebno mi je drago što sam dobio podršku od predsjednika i Denisa Radmana - bivšeg ekritičara (mnogi ga znaju kao Burekcina).
Svaki je član jednako vrijedan i zato će svaki dobiti po jednu kunu za poticaj Smile ... Novac će biti podijeljen u roku od 24 sata.
Oko detaljnijeg rada čemo se dogovoriti na sastanku antispamera (detalje oko vremena i mjesta sastanka ću poslati pm-om).
Poželjno je od svakog igrača da donira novac!

Za sada antispameri moraju na svaki spam članak u komentaru napisati: "Spam!". Nije puno, ali zahtijeva aktivnost članova i pozornost...

Nadanja...

Nadam se da će doći do još većeg porasta članova, te da ćemo primiti neke članove izvan eHrvatske...
Ako uvidim da udruzi ide dobro, vjerujem da ću i osnovati organizaciju (još jednom ponavljam da su sve donacije dobrodošle), a da ću i preko organizacije osnovati posebne antispam-novine...
AntiSpam Union (ASU) - trenutno međunarodno ime AntiSpamerske Udruge!


Mnogi su rekli i da su antispam-članci spam članci... Slažem se! Ali bitna je vrsta... Mnogi antispam-članci pišu samo "zaustavite spam" i sl... Tako spameri uvide da se obrača pozornost na njih i time im se daje daljni poticaj...
Ovako je stvorena udruga čime se smanjuju i takvi članci i spam članci!

Eto, toliko od mene...
Vote + Subscribe

Hvala vam još jednom na pozornosti i čitanju...
Vaš PPP!

Vladimir Andreev

Broj postova : 194
Join date : 12.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.