eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vejlača 2009. - *****PUT KA' SREĆI*****

Go down

Vejlača 2009. - *****PUT KA' SREĆI***** Empty Vejlača 2009. - *****PUT KA' SREĆI*****

Postaj  Vladimir Andreev 26/5/2009, 17:42

Nakon točno 26 dana od objavljivanja mojih poslovnih usluga opet bih skrenuo pozornost na njih. Do danas bilo je dosta upita i jedan zadovoljni korisnik ovih usluga kod nas se našao, te je sada zadovoljan sa tvrtkom koju ima i uslugom koju je dobio za svoje novce. Do danas ih nisam htio promovirati zbog nedostatka vremena za bavljenje istim, jer sam u međuvremenu obavljao mnogo dužnosti koje su mi jako puno vremena oduzimale u samoj igri. Isto tako imam ovog puta za vas i jednu nagradnu igru, nagrada je jako velika i mislim da ćete biti zadovoljni s tim.

Pa da počnemo sa poslovnim uslugama po sektorima:

Land

Ukoliko želite tvrtku u landu i želite izračun zarade, a znate u kojoj državi koji Q tvrtke želite, pošaljite podatke:

-kvalitetu tvrtke koju želite: Q2 - Q5 (nemojte se javljati za Q1 u landu, ne isplati se)
-u kojoj zemlji želite otvoriti tvrtku:

Dobijete sljedeće podatke:

Obračun zarade za:
-prosjećan skill 2, wellness 40,
-prosjećan skill 3, wellness 50,
-prosjećan skill 4, wellness 60,
(ako želite 3 izračuna po želji, možete izabrati)
-3 najskuplje zemlje za taj raw material, kako bi mogli izvoziti preko donacija RM za veće novce

Cijena: 3 GOLDa

Ako želite preporuku za zemlju(za određeni Q firme) cijena je 4 GOLDa, a ako želite da vam odaberem državu i raw materail za određeni Q cijena je 6 GOLDa. U ovim slučajevima tražit ću vas ostale informacije preko PMa. Minimalno veća zarada od 0.2 GOLDa dnevno od prosjeka. Obično i veća, ali ovo garantiram.

Ako ste zainteresirani javite se na PM.

Manufacturing

-kvalitetu tvrtke koju želite: Q1 - Q5
-u kojoj zemlji želite otvoriti tvrtku:

Dobijete sljedeće podatke:

Obračun zarade za:
-prosjećan skill 2, wellness 40,
-prosjećan skill 3, wellness 50,
-prosjećan skill 4, wellness 60,
(ako želite 3 izračuna po želji, možete izabrati)

-3 najskuplje zemlje za taj proizvod, te 3 najjeftinije zemlje za RM koji vam treba u tvrtki.

Cijena: 4 GOLDa

Ako želite preporuku za zemlju(za određeni Q firme) cijena je 6 GOLDa, a ako želite da vam odaberem državu i raw material za određeni Q cijena je 8 GOLDa. Minimalno veća zarada od 0.3 GOLDa dnevno od prosjeka. Obično i veća, ali ovo garantiram.

Ako ste zainteresirani, javite se na PM.

Constructions

Najbitnije je da država ima kvalitetnih radnika, jer inače constructions skill nije baš jako zastupljen.

Zbog toga detalje dogovaramo preko PMa.

Dobijate sljedeće podatke:

Obračun zarade za:
-prosjećan skill 2, wellness 40,
-prosjećan skill 3, wellness 50,
-prosjećan skill 4, wellness 60,
(ako želite 3 izračuna po želji, možete izabrati)

-3 najskuplje zemlje za taj proizvod, te 3 najjeftinije zemlje za RM koji vam treba u tvrtki.

Cijena: cca 10 golda, ali se da dogovoriti, zbog složenosti posla i zahtjeva za podacima.

Ako želite zemlje za izvoz preko donacija za svoju tvrtku za 1 GOLD dobijate 3 države sa najskupljim RM.

Ako želite da vam preporučim najbolju zemlju za izvoz sirovine preko licence, to će vas koštati 1 GOLD. U obzir se uzimaju činjenice kao import tax, konkurencija i slično.

Ako trebate pomoć pri natječaju, za cijenu se dogovorimo preko PMa, pogotovo za subvencioniranje licence ili pisanja elaborata nekim državnim uredima.

U obzir uzimam činjenice jesu li neke regije u opasnosti od rata, država u opasnosti od takeovera i slične stvari, ukoliko vam ja preporučam državu i RM, odnosno proizvod, a vi ćete mi u tom slučaju samo Q tvrtke poslati.

Ako ste radnik, a želite znati koliko proizvodnja donosi vašem šefu, za land skill 20 HRK, za manufacturing skill 30 HRK.

Najnovije dvije opcije koje sam u uvrstio u ponudu su:

Preporuka oko kupnje tvrtke će vas doći 2 golda. Naime, ukoliko želite kupiti neku tvrtku u svijetu dovoljno je da mi pošaljete koliko novca imate na računu i čime se želite baviti, ja ću vam poslati u roku od 48 sati 3 isplative kupnje u krugu vaše interesne sfere poslovanja diljem svijeta.

Isto tako dajem uslugu prebacivanja golda sa tvrtke na organizaciju bez oporezivanja države. Ta usluga će vas koštati 1 gold.

Ukoliko vam nešto nije jasno, tu sam, i sve ćemo se unaprijed dogovoriti.

NAGRADNA IGRA

Na ideju o ovoj nagradnoj igri sam došao nakon dugo vremena razmišljanja i neuspješnih pokušaja prodaje svoje Q2 wood tvrtke. Kao što sam vam već otkrio, nagrada je Q2 wood tvrtka Hrvatsko Drvo Q2 koja je u mom vlasništvu preko mjesec i pol dana.

Zašto sam se odlučio na taj potez?

Već imam 4 tvrtke sa ovom u vlasništvu svoje organizacije i planiram se početi baviti nečim novim. Ova tvrtka mi ne donosi nikakvo uzbuđenje, jer wood otkupljuje država, redovito, te ne ovisim o tržištu i nema nikakve napetosti oko vođenja iste, a ja osobno volim improvizaciju i snalaženje u problematičnim situacijama.

Kako tvrtka posluje?

Tvrtka je jučer imala 53 HRK neto, što je u prijevodu 1 gold. Svakim danom je zarada sve veća, ali sa većim angažmanom i kvalitetnijim radnicima ova tvrtka ima potencijala zarađivati preko 70 HRK dnevno.

Šta još dobijete uz tvrtku?

Uz tvrtku dobijete 10 vrijednih radnika, koji rade svakodnevno sa 90% učinkovitosti, tj. 9/10 radnika radi u prosjeku svaki dan. Isto tako na tvrtki će vas dočekati 300 HRK, što je dodatnih 6 golda.

Ukupna vrijednost nagrade je 46 golda.

Kako se prijaviti za nagradnu igru i kolika je cijena prijave?

Vrlo jednostavno, uplatite novac na moju organizaciju i ja vas stavim na popis.

Cijena srećke je 10 HRK, što je malen iznos s obzirom da svaki prosjećni radnik zarađuje više od toga dnevno.

Maksimalna uplata po osobi je 100 HRK, a za uplate na moj osobni račun ne odgovaram.

Nagradna igra traje 10 dana, i svakih 3 dana će biti update članka i obavjesti o istoj.

Naravno, ovo nije sve, u narednim danima vas očekuje i još poneko iznenađenje

/rocker-ma

Vladimir Andreev

Broj postova : 194
Join date : 12.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.