eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljača 2009. - * Kandidatura za Predsjednika RH - Split 1700 i njegov team *

Go down

Veljača 2009. - * Kandidatura za Predsjednika RH - Split 1700 i njegov team * Empty Veljača 2009. - * Kandidatura za Predsjednika RH - Split 1700 i njegov team *

Postaj  Vladimir Andreev 26/5/2009, 17:57

Poštovani narode,
Ulazimo u tjedan izbora za novog Predsjednika RH, i ovim putem želim javno najaviti moju drugu
kandidaturu za mjesto Predsjednika eRepublike Hrvatske, na izborima koji će se održati 5.3., u četvrtak.

Službeno objavljujem svoj tim ljudi koji će sa mnom na čelu voditi RH u slučaju moje pobjede:

Ministar obrane i državne sigurnosti RH: Kokach
- Zapovjednog operativnog središta Glavnog stožera: Mogwaiii
Ministar rada i socijalne skrbi RH: Sumski
- Direktor Zavoda za zdravstvo: CopyPaste071
- Direktor Zavoda za statistiku: interwal
Ministar vanjskih poslova RH: Relic
Ministar obrazovanja RH: andycro
- Direktor HCK: Selector
- Direktor Ureda dobrodošlice: The_K
Predstojnik ureda predsjednika: Damir Brodjanac

Direktor BioCroQ5 bolnice: rocker ma
Direktor SullaCroQ3 defense: rocker ma


O meni
U igri sam pet mjeseci, od vremena dok su Hrvati bili u Južnoafričkoj Republici. Od prvog dana sam se uključio u politički život, zbog čega sam i počeo s eR. Pri stvaranju Domovine, zajedno s timom koji je okupio Roby Petric, od prvog dana sudjelujem u formiranju tima koji će u slijedeća dva mjeseca voditi državu kroz početne probleme i izazove koje stvaranje nove države donosi.
Napravljen je plan strukture ministarskih mjesta, odobren od tadasnjeg Vijeća HR, i do danas koristimo isti format, koji se na kraju pokazao kao pun pogodak. Nedugo nakon tog sam postao v.d. ministar rada pod Vijećem RH. Tu sam radio na uspostavi gospodarstva, zbrinjavanju svih novopridošlih građana u HR, kojih je nakon promocije bilo neočekivano mnogo.
Zaposlili smo te iste ljude otvorivši organizaciju Zlatni klas, koja je i danas državni instrument za zbrinjavanje novih stanovnika naše Domovine. U to vrijeme nismo još imali službenu Vladu, a tim ni pristup državnoj blagajni, tako da smo financirali plaće i materijale iz svoje privatne imovine.
Ta sredstva do danas nismo tražili natrag i stoga smatram da su vrijedna spomena.
Nakon prvih službenih izbora prijavljujem se za mjesto Ministra vanjskih poslova, stvarajući mrežu veleposlanika, uspostavljajući kontakte sa stranim državnicima i ostvarujući veze na međunarodnoj razini. Nakon što sam okusio gorak kruh ekonomije, socijale, diplomacije, prateći i sudjelujući u radu obrane i obrazovanja, odlučio sam se kandidirati za predsjednika eHrvatske. Na prethodnim predsjedničkim izborima, građani eHrvatske ukazali su mi svoje povjerenje. Svoj rad u još uvijek tekućem mandatu usmjerio sam na razvitak svega što čini jednu edržavu, nastavljajuci uspješnu dotadašnju politiku Robya Petrica. Mogu reci da sam, kao predsjednik, ostvario većinu svojih planova, što mi daje za pravo da mogu izraziti zadovoljstvo u pogledu napretka eHrvatske.
Odlučio sam se kandidirati i na predstojećim izborima (zahvaljujem Hrvatskoj Demokratskoj Stranci na ukazanom povjerenju), da kvalitetno iskoristim iskustvo koje sam dosad skupio, zajedno sa svojim timom, da nastavimo kontinuitet politike koju smo od početka osmislili.
Isticanje kandidatura za mene, prije svega, znači iskazivanje odgovornosti za predsjednika, a tek onda govor o osobnim ambicijama.


Moji suradnici

Kokach - jedan od starijih hrvatskih igrača, visoko cijenjen u međunarodnim krugovima kao odličan vojni strateg i taktičar. Bivši je ministar obrane USA, odrađuje drugi mandat ministra obrane RH,
Colonel po vojnom ranku i osnivač hrvatske vojske. Napravio je veliki pomak u sigurnosti nase drzave i u ovom trenutku, usprkos činjenici da nam je vojska još dosta "mlada", na njenoj organiziranosti mogu nam pozavidjeti i mnoge "starije" države.
Najmanje što mogu napraviti je dati mu povjerenje i podržati ga i u buducem radu.

Sumski - čovjek humanista. Kao osnivač i voditelj Zavoda za Zdravstvo u prvom mandatu, te kasnije Ministarstva zdravstva, pokazao se kao čovjek koji ima ideje i koji ih zna sprovesti.
Također, njegovi projekti su Registar kritičnog wellnessa i Power.hr. Svoju dosadasnju karijeru je posvetio radu i socijali. Ministarstvo na čelu s ovakvim čovjekom garantira napredak ekonomije u HR.

Relic - jedan od najstarijih hrvatskih igrača, bivši ministar vanjskih poslova UK, potpredsjednik u Vladi Robyja Petrica i čovjek od kojeg sam mnogo naučio o diplomaciji. Relic je osoba puna kontakata i diplomatskih finesa, i vjerujem da će, u slučaju moje pobjede, Ministarstvo u njegovom drugom mandatu ostati u najmanju ruku kakvo je sada, besprijekorno.

AndyCro - jedan od najkvalitetnijih ljudi iz redova HUS-a, osoba koja u najmanju ruku zaslužuje poziciju koju obnaša. Kao ministar obrazovanja pokrenuo je mnoge projekte, od kojih bih posebno
izdvojio WikiHR. Andycro je dečko koji ima velikih ambicija u buducnosti eHrvatske.

Mogwaiii- "bok splico, voljan sam raditi bilo gdje i bilo sto za eHrvatsku", tako je poceo naš razgovor. Gdje s čovjekom, s toliko želje za radom i ljubavi prema Domovini, nego u Ministarstvo obrane. Napravio je lavovski posao u obrani RH i mislim da Kokach ima svog nasljednika.

CopyPaste071 - jedan od igrača nove generacije. Dokazao se kao osoba koja ima svjetlu karijeru u eR. Inicijator je mnogih ideja, svugdje je prisutan sa svojim kvalitetnim stajalištima, osoba koja će u slučaju moje pobjede nastaviti brinuti o Registru kritičnog wellnessa i Power.hr programu, te ih razvijati i dalje. Nakon Sumskog, najkompetentnija osoba za voditi ministarstvo.
Jedan od nositelja Hrvatske Demokratske Stranke.

interwal - dečko koji radi i suti. Njegov stil nije pisanje iscrpnih članaka vec se opredijelio ministarstvu osigurati bazu po kojoj ce se raditi. Svoj mandat je odradio jako dobro i imavši potporu
Sumskog, dobio je i moju.

Selector - osoba koja je uz The_K inicijator Ureda dobrodošlice. Povezao je koncept djelovanja HCK-Ured dobrodošlice-Zavod za zdravstvo. Pripremio je teren za dolazak novopridošlih članova i rezultat će se vidjeti u njegovim ionako iscrpnim i detaljnim člancima i postovima. Bez obzira na njegovu mladu karijeru već ima težinu jednog budućeg ministra. Također jedan od ključnih ljudi u Hrvatskoj Demokratskoj Stranci.

The_K - ovo ime ce se u budućnosti pojavljivati u mnogim člancima. Naša "mlada" uzdanica, već sad ulazi u rasprave, u kongresu jedan od aktivnijih ljudi i mnogi su ga već upoznali kroz njegove kvalitetne prijedloge u Uredu kongresa.

Damir Brodjanac - novo lice eR scene. Nadam se da ce ispuniti kriterije, dok se za odgovornoscu zasigurno zna nositi. U svakom slucaju vrijedan trenutne pozicije.

Rocker ma - ekspert u poduzetnistvu, osoba koja je nasljedila Tomislava, koji je zbog obveza morao prekinuti rad, i dokazala da je vrijedna tog mijesta. Dok su državne kompanije u njegovim rukama, možemo biti sigurni u uštedu svake lipe.


Najava programa

Program nastavka mog rada ću iznijeti u idućem članku, te se dotaknuti svih bitnih poglavlja u proteklom i budućem radu moje Vlade.

U četvrtak se bira stari/novi Predsjednik.
Osobno sam uvjeren da sam i dalje najkvalitetnija osoba i da imam najjaci tim ljudi, tim koji je znao voditi zemlju, i koji će je znati voditi i u narednom mandatu.

Zato - glasajte za Split1700 i njegov tim - na izborima u četvrtak, imamo najkvalitetnija rješenja i nastavljamo zarctanim putom.

Predsjednik RH i predsjednički kandidat HDS-a, Split1700
________________________________________ ________________________________________ _

Znamo da ce ovaj tjedan novinske članke preplaviti kampanje i kandidature, pa sam iz tog razloga u svojoj kandidaturi razmišljao i o onima koji politiku baš i ne vole.
Također, znam da će mnogi pokušati popljuvati moju ideju jer se svakoj ideji zavidi na poseban način, ali to radim da ubijem monotoniju kandidature, te olakšam svima kojima politika ne predstavlja ništa u njihovoj eR karijeri.
Naime, otvorio sam organizaciju "Splita za predsjednika" i na račun organizacije stavio 20 golda (cijena izgradnje jedne kompanije), koji su isključivo moje privatno vlasništvo..bar još neko vrijeme Very Happy
Vaš je zadatak jednostavan, tko prvi uđe u organizaciju, taj postaje i njen vlasnik, kao i njene imovine. Na vama je da pogodite password organizacije, a on je slogan koji ću koristiti u eventualnom budućem mandatu. Svaki dan ću Vam u članku organizacije Splita za predsjednika nadodati po jedno slovo slogana, sve dok ponosni vlasnik ne objavi slogan u članku istih novina.

Zabavite se... Smile

Vladimir Andreev

Broj postova : 194
Join date : 12.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.