eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljača 2009. - * STANJE NEPOSREDNE RATNE OPASNOSTI *

Go down

Veljača 2009. - * STANJE NEPOSREDNE RATNE OPASNOSTI * Empty Veljača 2009. - * STANJE NEPOSREDNE RATNE OPASNOSTI *

Postaj  Vladimir Andreev 26/5/2009, 18:00

Dragi narode eHrvatske,

Dana 11.03.2009. proglašavam STANJE NEPOSREDNE RATNE OPASNOSTI.
Prije uvođenja ratnog stanja unutar države, ukoliko vremenski rok dozvoljava, prije napada neprijatelja, prethodi stanje "neposredne ratne opasnosti".
Danas tu istu situaciju gledamo kod nas. Svjedoci smo rezultata aktivnog rata između Atlantisa i PEACE-a, rata koji nam je probio granicu u Slavoniji i trenutno Hrvatska, gledajući PEACE drzave (Mađarsku), ima otvorene granice u Northwest Croatia i Slavoniji (naša najvrijednija regija).
---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- -----------------------
To su regije kojima prijeti najveca opsanost i u ovom trenutku cemo napraviti sljedeće:

1) Svi stanovnici regija Dalmacije i Centralne Hrvatske moraju preseliti, i to:
- svi stanovnici Centralne Hrvatske moraju preseliti u Slavoniju
- svi stanovnici sjeverne i južne Dalmacije moraju preseliti u Northwest (sjeverozapadnu) Hrvatsku
(ne trebate davati otkaze u kompaniji, jer se selite unutar drzave)

2) Sve weapon i moving kompanije "moraju" stockpilati 70% ukupne dnevne proizvodnje
---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- -----------------------
Također Vas želim obavijestiti kako na stocku imamo jednu Q5 bolnicu (BioCro), vlasništvo Sweda, i uzevsi u obzir cinjenicno stanje izvjesno je kako cemo je ostaviti Hrvatskoj.
Također, jučer sam nakon razgovora s Rumunjskim predsjednikom postigao dogovor da nam se isporuči 1x Q5 defense system, koji cemo staviti u Slavoniju.
Uz to, kao sto ste mogli vidjeti u tijeku je potipisivanje drugog uzastopnog MPP-a.
Naime, dogovoreno je potpisivanje MPP-a sa sljedecim zemljama:

- Rumunjska (potpisan)
- Spanjolska (potpisan)
- India (potpisan)
- Finska (potpisan)
- Svedska (stavljen na glasanje)
- UK
- Poljska
- USA (otvoreno pitanje o potpisivanju)

Idemo ovo odraditi onako kako mi znamo i mozemo, sto jednostavnije i bez pretjerane panike.
Koliko ce ovakvo stanje potrajati, hoce li biti rata i koliko ce trajati, tko ce nas i kada napasti...molim Vas da me postedite takvih poruka. Znam da sada svaki pojedinac ima pitanja ali pokusajte to između sebe, pomozite jedni drugima.
Redovito cu Vas, putem medija, obavjestavati o trenutnoj situaciji, sto se moze promijaniti iz minute u minutu, sata u sat...


"DOMOVINU VOLI KAO STO VOLIS SVE SVOJE"

Bog s Vama!!!

Predsjednik Hrvatske,
Split1700

Vladimir Andreev

Broj postova : 194
Join date : 12.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.