eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - IVAN RADMAN - eHrvatska sadasnjost i buducnost!

Go down

Svibanj 2009. - IVAN RADMAN - eHrvatska sadasnjost i buducnost! Empty Svibanj 2009. - IVAN RADMAN - eHrvatska sadasnjost i buducnost!

Postaj  InChY 30/5/2009, 13:10

"Svojedobno sam napisao jedan iscrpan članak o Radmanu. Te bih htio iskoristiti ovu priliku da i sad napišem par riječi, naravno u revijalnom tonu članka kojeg imate u linku.
Ja sam inače dosta sramežljiv čovjek. I nije mi baš jednostavno pričati i komunicirati sa ljudima koje ne znam, i još pogotovo sa tonom vrhuskog i istinskog znalca (kad to i nisam naravno), Ali ne i IVAN RADMAN Smile
Mogu reći da sam ga dosta upoznao u zadnje vrijeme, te da je to čovjek koji se ne libi upuštati ni u razgovore, ni u rasprave sa svim najutjecajnijim ljudima i najvišim državnicima eRepublika. Ali to nije ono po čemu ga najviše cijenim. NE. Najviše ga cijenim po tome što uz sve poslove koje obavlja, i sve obaveze, ipak najviše pažnje posvećuje svima VAMA, svima NAMA… A to je vrijednost jednog čovjeka.
I za kraj ću napisati još samo to, da sam ponosan što mogu reći da je IVAN RADMAN moj prijatelj. Čovjek koji pomaže, ali i koji se isto tako ne ustručava tražiti pomoć. To cijenim."

Elessar1977


Na samom kraju prvog mandata rada Vlade IVANA RADMANA vrijeme je da Vas i ja priblizim sa Premijerom. Napokon, nakon burnih dogadjanja u eDomovini proteklih mjesec dana, kao npr. prije desetak dana, dok je bio u Vrhovnom Stozeru, a preko telefonske linije sa HNBom jachao tecaj kune zbog jake vojne organizacije, dobijenog RWa i odbacenog napada eMadjara pokudila sam ga kao Glasnogovornica Vlade jer previse radi, a premalo se istice cime otezava moj posao. Pa citam u "Newsima" (za vrijeme tog istog 15satnog zasjedanja u Vrhovnom stozeru) da mnogi gradjani ni ne znaju tko je Premijer i sta on, u stvari, radi! Za vrijeme te iste sjednice je izisao na 5 minuta porazgovarati sa ljudima iz Crvenog Kriza koji su nestrpljivo cekali u predvorju da im Premijer posveti malo vremena i organizira njihov daljnji rad. To je samo jedan mali ulomak iz radnog dana IVANA RADMANA, covjeka koji je u ovom kratkom periodu svojim radom zasuo Hrvatsku zlatnicima, wellnessom i opcim blagostanjem. Za sve on ima vremena, ali nema vremena sakupljati lovorike jer da ima ne bi IVAN RADMAN bio IVAN RADMAN.

Pa kad gospodin Premijer, koji vec jedan mandat prakticki obavlja duznosti Predsjednika, ne stize biti sveprisutan i svedostupan, kao Glasnogovornica Vlade hvatam se posla da mu napokon posvetim malo vremena, iako ni priblizno koliko posvecujem svim njegovim uredima, zavodima i ostalim Vladinim institucijama. A ako zbog ovog clanka dobijem otkaz s moje duznosti Glasnogovornice nadam se da cu bar Vas potaknuti na razmisljanje. A tko zna, mozda mi se progleda kroz prste, pa mi buduci Predsjednik produzi mandat. Ali, ne bilo koji predsjednik, covjek kojeg podrzavam je (pogadjate?) IVAN RADMAN.

Cemu skromnost? Kome je ikad koristila skromnost kako pojedinca, tako i zajednice? Sa dva klika dnevno "work-train" i skromno napisanih par PM ingame nitko nece daleko stici, jer jedino ukljucivanjem u zajednicu i radom na boljitku jedine nam Lijepe eNashe mozemo osigurati da eHrvatska prosperira i bude priznata i poznata, na korist svima nama. Na samom vrhu te nase zajednice trenutno stoje Predsjednik Roby Petric i Premijer IVAN RADMAN. Robya svi znate, nadam se, a ako ipak ne znate, online trazilice o eRepu i search u samoj igri ce vam pomoci upoznati ga. To su dva covjeka koja nastupaju kao jedan. A ipak, svatko na svoj nacin. Pa da vam predstavim IVANA RADMANA i njegov zivot i rad kao Premijera tako i prije nekoliko mjeseci dok je jos bio samo jedan od uglednijih ljudi u eHrvatskoj te svojim radom ponukao elessara1977 da o njemu i njegovim uspjesima napiše članak: "Linija zivota na dlanu ruke jednog obicnog covjeka"

Ako Vam se Elessarova slika IVANA RADMANA cini subjektivna, da objavim i rijeci Johna Vorshe, kongresnika koji je dobio daleko najveci broj glasova u cijeloj eHrvatskoj, Ministra Vanjskih Poslova, te jos jednog samozatajnog i radnog domoljuba koji puno radi, a malo se eksponira u javnosti. Sta misli John Vorsha u IVANU RADMANU:

"S Radmanom sam stupio u kontakt prije par mjeseci. Dobio sam dojam da najviše voli ekonomski segment igre što me posebno veseli jer će to najbolje od svih znati iskoristi na predsjedničkoj poziciji, u korist svih nas. Dobar primjer je ovaj njegov Croatia Holding kojeg je razvio u ekonomskog giganta. A mislim, što reći kad je čovjek kupio firmu za defense system? Taj holding je idealni prikaz dobrog poduzeća. Radnici komuniciraju međusobno što je rijedak slučaj. Nitko se nije nikad požalio. Bar ja nisam čuo nikakve pritužbe. A isti dan kad je preuzeo zadacu Premijera, taj isti Holding je stavio na raspolaganje drzavi. Moram primjetiti i da je počeo raditi na dizanju vojnog čina što je dobar primjer osvještenosti. Mislim da bi svako trebao i na tom području malo uložiti. Ne mora biti profesionalni vojnik, ali eto bar u obrambene svrhe. Čovjek šuti i radi, takav je on. Inače, ima vrlo razvijen smisao za humor i ugodna je osoba za priču itd. Zbilja se nadam da će pobijediti na slijedecim izborima, moja podrška ide njemu bez obzira na to što smo u istoj stranci. Ima čovjek puno ideja i mogu slobodno konstatirati da ih sve realizira. Za kraj mogu samo reći - sretno Radmane s cim god radio u eHrvatskoj!"
John Vorsha

Sta uopce radi Vlada? Sve! Ako ste pratili novine ovaj mandat sigurno ste vec uocili da svaki dan u "Top Rated News" je bar jedan clanak s izvjescem Vlade, ali da ipak sazmem sta smo do sada napravili:

Svi projekti Vlade pod vodstvom Premijera IVANA RADMANA se mogu naci na wikipedii (najobjektivniji podatci, preporucam pogledati "Link na profil IVANA RADMANA na wiki"), iznosim samo nekoliko, kako mi padnu na pamet:

Pokazimo svijetu sto znaci biti eHrvat: Akcija doniranja za eHrvatsku
Hrvatski dom - Link na clanak MRSSa
Poduzetnicka Akademija - Link na novine Akademije
Spalimo piljevinu - Link na clanak MRSSa
Ponovno pokretanje Ureda dobrodoslice - Link na opis rada itd.

Naravno, na ovu listu moramo dodati i sprjecavanje RW E.Serbia, te obranu Vojvodine, dva istovremena podla napada Srbije i Madjarske, na dan parlamentarnih izbora. Dva rata koja smo odradili nakon jutra u birackim jedinicama i sa time pokazali i odkazali kako eHrvat u rat ide; pametno, smisljeno, sa srcem i hrabroscu!

Mislite li da je Premijer IVAN RADMAN zasluzio da postane Predsjednik IVAN RADMAN? Da mu damo shansu da sve svoje projekte nastavi i odrzi eHrvatsku stabilnom i jakom? Moja krilatica je: "Ako me vec vode, nek me vode sposobni i pametni ljudi", Nadam se da cete se sloziti, iako su mnogi mladji zeljni pokazivanja i dokazivanja, ima i drugih nacina, ne samo "rushenjem da bi se srushilo". Za svaku promjenu je potrebna revolucija, ali smatram da bi eHrvatskoj samo shtetila revolucija u ovom trenutku (ako nije u pitanju RW hehe). Nama treba "revolucija kvalitete hrvatske mladezi", Znanje, iskustvo, ekonomska moc te vojna sila su nasa sadasnjost zahvaljujuci dosadasnjem vodstvu eHrvatske. Sve to imamo i gradimo dalje tako da nasi mladi narastaji idu samo u jednom smjeru... u smjeru boljitka nase eDomovine i svih nas! Vrijeme u eRep ide jako brzo, pa mozda ta danasnja mladez ne bude mladez za nekih mjesec-dva, ali ovaj moment, samo jednom covjeku bih dala sudbinu eDomovine u ruke, a to je IVAN RADMAN.

Imam jos puno toga za reci, jer Mr Radman nije eLicnost koja se moze opisati u jednom clanku. Najvise me i zalosti i ljuti sta mnogi misle da je njegova slaba samoexponiranost u medijima znak rada "iza zatvorenih vrata" ili nekakvog vodjenja politike "lovljenjem u mutnom". Pa Premijer ima 10-15 sati radni dan! I kad spava sanja eHrvatsku! Wink

Stvarno sam pretjerala duzinom ovog clanka, ali nadam se da sam Vam uspjela pribliziti jednog od kljucnih, ako ne i kljucnog covjeka eHrvatske, IVANA RADMANA. Pa makar dobila otkaz zbog samoinicijative, ovaj clanak ne potpisujem kao Glasnogovornica Vlade, vec kao;

Vasa,
Atea

P.S. Tko je procitao do ovdje, placam q3 pivo!
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.