eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - Vijesti iz eSvijeta

Go down

Travanj 2009. - Vijesti iz eSvijeta Empty Travanj 2009. - Vijesti iz eSvijeta

Postaj  InChY 30/5/2009, 13:32

Novosti iz Madjarske

Danas mađari doživljavaju ponovno ogromni porast stanovništva
Članak objavljen na jednom mađarskom internet portalu o erpublik privukao je puno mađara da se uključe u igru

U zadnjih 8 sati mađarska je dobila 1420 novih igrača, ako uzmemo u obzir da u cijelom e svijetu ukljucujici madjarsku pristiglo 3049 novih igraca znaci da skoro svaki drugi novopristigli igrac u eRepublik danas je stigao u eMadjarsku

I eHrvatskoj bi dobro došla jedna takva promocija, pa vas molim da šaljete mailove na index.hr i monitor.hr i ostale naše portale

Isto tako treba koristiti forume, blogove i druge dobro posijećene web stranice


Rumunjska

Evo kako trenutno i ja sam u rumunjskoj, mogu reći da je stanje ovdije i više nego dobro
plaće su odlične ima posla, i svaki dan se ratuje,
Kao mi nepoznavanje rumunjskog jezika otežava čitanje njihovih novina, a vrlo malo je novina na engleskom jeziku dobro dođje google translator koji dobro odradi posao

Isto tako za one koje neznaju ako odete na comunity>news tamo mozete izabrati i čitati hrvatske vijesti
Rumunjska je krenula u ofanzivu napadajuči indoneziju u aziji, vračajuči svoje regije od norveške koja je trenutno pod kontrolom madjara

Osvojili su tibet, vrlo vaznu pokrajinu za daljne napredovanje

Trenutno u rumunjskim novinama pozivaju građane da se presele u WHR zbog mogućeg napada indonezije

Rusija je potpisala mmp sa indonezijom , i trenutno je u tijeku vračanje ruskih orginalnih zemalja koje su sada pod "madjarskom" norveškom.

Cilj je vratiti rusiji njihov teritorij i braniti ga sa mmp, da onemoguće rumunjsku/norvešku da ponovo zauzme te teritorije

Sluzbene nardbe rumunjske vojske je da stanovnistvo se bori u Sichuan bez ili sa malim lv oruzija
dok vojska ceka daljne naredbe


Norveska

Na zadnjim izborima za presjednika je pobijedio mađarski kandidat, iako kad je bilo riješeno pitanje presjednika rumunjske su se dijelili karte za odlaženje u norvešku zbog glasanja

Mađari sada kontroliraju precijednika i oko 50% parlamenta

Nove drzave u ereopublik

Danas su dodane i 3 nove drzave u erepublik
Estonia, Latvia, i Lithuania

Vec postoje kladionice koja ce zemlja prva napraviti TO na te male drzave sa upravo dobivenih 1000 Golda i 100 000 lokalne valute
Sto je po meni previse jer to daje i razlog za radjenje TO
I te drzave nece uzivati i upravljatim tim novcem


Toliko za sada

edit : update za naše ljude u Rumunjskoj na koje borišta treba ići
Tj. zapovijedi rumunjskog ministra odbrane
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.