eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - Crveni Kriz RH krece u nove radne pobjede

Go down

Travanj 2009. - Crveni Kriz RH krece u nove radne pobjede Empty Travanj 2009. - Crveni Kriz RH krece u nove radne pobjede

Postaj  InChY 3/6/2009, 21:57

Drage sugradjanke i sugradjani,

Zadovoljstvo mi je objaviti da je Crveni Kriz opet krenuo sa radom i to punim pogonom.

Kao sto vec sigurno znate, s proslim izborima i novom Vladom i Crveni Kriz je dobio novog voditelja (direktora) tj. mene. Prijasnji direktor, Selector, istaknuo se izvanrednim radom i na tome bih mu zahvalio i cestitao na uspjesno odradjenom mandatu. Nastaviti cu putem koji je on utabao i potruditi se dici rad na novu razinu kako bi se nadolazece generacije mogle osloniti na nas.

Da se ukratko predstavim. Moje ime je Kadaj i jedan sam od "prosinacke" generacije. Prvi prioritet u igri mi je bilo osigurati osobnu ekonomsku neovisnot koju sam postigao posvecujuci se vodjenju tvtke zajedno sa prijateljem. Upravo u ekonomskom i socijalnom aspektu igre osjecam najvecu potrebu za pomoci sugradjanima u nevolji. Vidim svoj poziv u organiziranom pomaganju potrebitim clanovima zajednice jer dobrobit pojedinca je u korist drustvu (svakom pojedincu, poslodavcu, vojsci i drzavi).

Rad Crvenog Kriza

Crveni Kriz RH radi po jako jednostavnom principu. Svaki gradjanin eHrvatske, stariji od 15 dana, s razinom wellnessa ispod 42 moze se prijavi u registar i pomoci cemo mu. Saljemo i tickete za rat pa jos jednom javljamo poslodavcima da upute radnike na CK ako nemaju uvjete za Power.hr.

Donacije

Nazalost, Crveni Kriz sam preuzeo bez sredstava (Selector je intenzivnim radom iscrpio i zadnju kunu) i jos uvijek radim na prikupljanju sredstva za rad. Prvi dan je uskocio Elessar1977 sa 4 golda kojem se ovim putem zahvaljujem u ime svih gradana koji trebaju pomoc. Takodjer bih se zahvalio u Selectorovo i moje ime MorciTheCroatu koji je donirao 20 golda, Dorianu Drezdicu, Andycrou, Fran0609994, Matrixcoreu te mnogim drugima koje nisam spomenuo jer vas ima stvarno puno i nadam se da cete u buducnosti biti isto tako velikodusni kao i do sada. U buducnosti ce svi donatori biti objavljeni javno na sluzbenom forumu eDomovina.hr osim ako zele donirati anonimno. Transparentnost i povjerenje prije svega.

Ovim putem bih pozvao sve vas sugradane da pripomognete radu Crvenoga Kriza svojim donacijama, pa koliko one male bile. Zrno po zrno pogaca Smile Pomognimo onima kojima je stvarno nasa pomoc potrebna i ucinimo nasu domovinu ljepsom za zivot.


Proizvodimo Hrvatsko, Kupujmo Hrvatsko

Takodjer pozivam sve hrvatske radnike da se zaposle u nasim firmama. Stranac vam nece dati ticket i nece se brinuti oko vas ako mu ne donosite profit. A svaka kuna darovana strancu je izvlacenje golda iz hrvatske cime nam slabi drzava! Ta ista drzava smo svi mi, zajednica koja radi na zajednickim interesima. Pozivam vas da pogledate clanak: . Popis firmi u vlasnistvu Hrvata

Naravno, nemojte se suszprezati u potrebi se prijaviti u Registar Crvenoga Kriza RH ili uputiti vase prijatelje u potrebi na nasu adresu.



Srdacan pozdrav,
Kadaj
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.