eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - Stranacki izbori (updejt 16:29)

Go down

Svibanj 2009. - Stranacki izbori (updejt 16:29) Empty Svibanj 2009. - Stranacki izbori (updejt 16:29)

Postaj  InChY 3/6/2009, 22:02

TEMA: Stranacki izbori 15.5.2009

Dragi Hrvati i Hrvatice... danasnji clanak The eNacional je informativne svrhe radi izbjegavanja "nesporazuma" koji je ne tako davno izbio i zbog kojeg smo uz pomoc pogreske "neupucenih" skoro ostali bez vodstva u stranci. Da budem jasan i kratak... po izboru i izglasavanju sluzbenog kandidata Saveza Hrvatskih Nacionalista odabran je joda88 ponavljamo...

joda88 je sluzbeni kandidat za predsjednictvo stranke SHN-a da nebi doslo kao prosli put do nesporazuma i da opet nereknu zadrani da nitko nije znao da je joda88 sluzbeni kandidat mislim da znam da ce opet bit isto posto je se fairfax kandidirao zato molim sve Hrvate i cijelu oporbu da pomogne stranci koja sa vama suradjuje

za druge stranke imam ovo reci tko se kandidira

HDS
1. rocker-ma

HUS
1. nino95
2. Faclon
3. Nickola
4. Bury Gleaves
5. deadpool_91
~Bury Gleaves je sluzbeni kandidat znaci njega podrzavat

HSP
1. LaponacCRO
2. CroNemesis
3. eLeo
tri kanidadata za sada, po mome za ovo mjesto je najbolji LaponacCRO ima moju podrsku

HLD
1. InChY
2. Johny Stulic
~Ja mislim da moze Stulic nastavit sto je zapoceo andycro


HSR
1. Vrag Debeli
2. glogo mugol
3.klynn
~ovdje je moj favorit klynn

SHN
1. joda88 sluzbeni kandidat
2.fairfax nezna se tko je on ...


JNP
1. Marin Potocnjak
2. GreenDevil
neznam ko bi mogao tu koga podrzat green devil pokusaje svake izbore postat predsjednik u razlicitim strankama pa sad vidit cemo


Hvala , sa postovanjem Djani Ujkan Marich
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.