eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozujak 2009. - Hrvatska stranka u BIH

Go down

Ozujak 2009. - Hrvatska stranka u BIH Empty Ozujak 2009. - Hrvatska stranka u BIH

Postaj  InChY 3/6/2009, 22:19

Kao sto znate iz proslog clanka pokrenuli smo akciju otvaranja Hrvatske stranke u BIH.Dosta se ljudi javilo koji nas podupiru,koji zele donirati novce za nasu stranku i slicno pa ja eto pisem clanak o tome da vas upoznam s nasim planovima o otvaranju stranke.

Dolazak Bosne i Hercegovine i dolazak nase stranke


Bosna i Hercegovina dolazi 11.3.2009 i odmah nakon toga su stranaci izbori 15.3.2009 .Kako se nebi dogodio ''takeover'' nase stranke sto je lagano moguce ako nas nebude dovoljno na dan izbora.Znate onu ''bolje sprijeciti nego lijeciti'' pa smo mi odlucili kako bi sprijecili taj ''takeover'' nasa stranka ce biti otvorena 16.3.2009.


Ime nase stranke


Na komentarima ispod proslog clanka se dosta raspravljalo o svakakvim stvarima pa i o tome koje bi trebalo biti ime stranke i tako sam ja vidio jedan prijedlog koji mi se svidio.Po meni najbolji prijedlog je Hrvatski nacionalni pokret Bosne i Hercegovine i jos nekim ljudima koji pomazu meni ostvariti sve ovo se takoder ovo svidjelo i tako smo odlucili da je to ime nase stranke.


Donacije za nasu stranku


Kao sto znate treba 40 golda za stranku a ja tolko osobno nemam tako da cemo nasu stranku otvoriti pomocu donacija.Svi vi koji nas podupirete donirajte na ovu org Hrvatski nacionalni pokret BIH i kada se skupi dovoljno novaca a vjerujem da cemo skupiti do 16.3. otvoriti cemo nasu stranku.


Plan nase stranke izaci ce u sljedecm clanku koji mozete ocekivati za 2-3 dana.

Vote i subscribe kako bi svi ovo vidjeli
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.