eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009. - Kandidatura za kongres eHrvatske: HLD-ov kanidat letodred u Slavoniji

Go down

Svibanj 2009. - Kandidatura za kongres eHrvatske: HLD-ov kanidat letodred u Slavoniji Empty Svibanj 2009. - Kandidatura za kongres eHrvatske: HLD-ov kanidat letodred u Slavoniji

Postaj  InChY 3/6/2009, 22:28

KANDIDATURA ZA KONGRES: HLD-ov kandidat letodred u Slavoniji

Poštovani čitatelji, vrlo mi je drago što vam mogu predstaviti svoju kandidaturu za Kongres eHrvatske. Predstavljam vam pitanja koja bi vam mogla prolaziti glavom dok razmišljate o kome ćete glasati.


Mislim, ne znam tko si, zašto bi za tebe glasao?

Ja sam letodred (u RL Daniel), ovdje sam od 11.12.2008. (od dva dana nakon stvaranja eHrvatske), odrađujem svoj drugi mandat u Kongresu eHrvatske i ponosni sam član Hrvatskih Liberalnih Demokrata.


Što vi uopće radite u kongresu?

Vrlo težak posao… klikam DA i NE na prijedloge. Ma samo se šalim, tu ima i težeg posla, kao na primjer debatiranje o pojedinim zakonima na forumu i chatu (u tome još ima problema, svake izbore dođa 10-ak kongresnika koji ništa ne rade, samo klikaju DA i NE na prijedloge, ali srećom ima i aktivnih ljudi). Naravno, i ja sam uključen u te rasprave na forumu .


Ma političari… svi ste vi korumpirani lopovi!

Ovo ti je eRepublik, nije RL! Ovdje je politika puno poštenija, iako i dalje ima medijskih prepucavanja. Ja nisam korumpiran, niti vjerujem da je to većina kongresnika. Ja vrlo poštujem kongres eHrvatske i nadam se da će ga ppoštovati ljudi koji budu izabrani na izborima.


Koja je to stranka Hrvatski Liberalni Demokrati?

HLD je stranka centralne orijentacije koja se bori za bolju eHrvatsku i bolji život građana eHrvatske. Usko surađujemo s HSR-om i HUS-om. Mi smo oporbena stranka koja ipak ne želi samo srušiti vlast i vladati isto kao i oni koje su srušili. Jednostavno želimo bolju eHrvatsku.


Čujem da se dobiva neka lova za ulazak u Kongres. Što ćeš ti s tim novcem?

Dobiva se 5 GOLD, i to ne od države nego radi medalje. Ja ću 4 GOLD uplatiti u Hrvatsku Narodnu Banku, a 1 ću ostaviti stranci. Osobno ne mislim da je dužnost svakog kongresnika da uplati novce u Hrvatsku Narodnu Banku, ali to leži na savjesti svakog pojedinca i bilo bi mi drago da se sakupi što više novca.


Čini se kao laka zarada, samo moraš ući u Kongres.

Mnogi ljudi nakon što na izborima uspiju ući u Kongres odu van iz njega i pokupe 5 GOLD. Ja oštro osuđujem svakkog pojedinca koji to napravi i osobno nisam nikad niti neću napustiti Kangres eHrvatske tijekom mandata. Svaki pojedinac koji napusti Kongres mora imati nevjerojatno dobro obrazloženje da bi ga se ikad više primilo u društvo.


Gdje i kako da glasam za tebe?

Ako si u Slavoniji na dan izbora, slobodno glasaj za mene i ne treba ti ništa osim par klikova. Ako si u nekoj drugoj regiji eHrvatske, slobodno zamoli mene ili nekoga od članova HLD-a,HSR-a ili HUS-a da ti da 2 ticketa da se možeš preseliti i glasati za mene. I još nešto, uvijek se prije glasanja raspitaj na chatu i nemoj glasati za mene u 2 slučaja:
1. Sigurno ulazim u Kongres eHrvatske, imam velik broj glasova (gotovo nemoguće)
2. Nemam gotovo nikakve šanse da uđem u Kongres eHrvatske, imam mali broj glasova (vrlo moguće)


Koji su drugi kandidati za koje mogu glasati?

Pogledajte sve kandidature i glasajte za one koji vam se čine dobri. Nadam se da ćete dobro izabrati i da ćemo konačno imati Kongres bez neodgovornih i neaktivnih ljudi.



Svi, bez obzira na stranku, dobro odaberite!

HLD za bolju budućnost eHrvatske!

Molim vote, a subscribe ako želite...
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.