eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozujak 2009. - Magla i/ili dim

Go down

Ozujak 2009. - Magla i/ili dim Empty Ozujak 2009. - Magla i/ili dim

Postaj  InChY 3/6/2009, 22:31

Glasine i Ratovi

Radni (ili mozda Ratni) narode, evo mene opet, sa novim člankom.
Danas cu se baviti malo širom i puno drugačijom temom. Naši izbori
su tek nedavno završili, a nasi ljudi u kongresu (saboru?) već su se bacili
na posao i to s poprilično neuspješnim pokušajem da skinu gospodina splita
sa vlasti. Srbi, pak, umjesto da budu pametni i naprave isto sa svojim (Našim
vrlim građaninom, tehnicki) presjednikom, ugrožavaju nas sa veoma opasnim savezom.
http://www.erepublik.com/en/Serbia/law/4413

Mađari su za nas već i sami po sebi opasni, ali sada ćemo biti pritisnuti sa obje strane, a Mađari,
sa svojom veoma opasnom vojskom, moći će nas napasti bez da nam proglašavaju rat. Istina
Borkan je još uvijek u svom uredu, takoreći, ali svatko normalan bi ga izbacio prije počinjanja
ikakvih ratnih zbivanja, pa smatram da se Lassie uskoro vraća kući Very Happy
(Osim ako naši vrli operativci imaju još što u rukavu, a neznam baš koliko je to realno)

Sad, malo ozbiljnim tonom. Kao velika i moćna cjelina Mađari, a preko njih i PEACE,
mogu naškoditi našoj malenoj, iako poprilično jakoj zemlji. Fascinantno je kako sad ta
Mađarska sklapa saveze sa Srbijom, a prilično je očito tko im je meta, a još nedavno se
(navodno, da me nitko ne nabija na križ zbog ovoga) naklapalo o uzimanju Vojvodine
Srbima da bi ih se zaštitilo od zlih Mađara. Ali, nema veze sigurni smo od Mađara dok oni
ne dobiju nazad svoje regije...

No, situacija, je očito, da Mađari imaju velik broj regija, a da ni ne spominjemo razne nove regije
i prilicno oštre Take-Overe, iako se od njih Mađarska vlada ograđuje i krivi vlastite građane koji
se igraju gusara po svijetu. Ni ta Mađarska momentalno nije potpuno stabilna, ali mi im jesmo blizu,
jesmo vrijedni njihove pažnje i jesmo privukli njihovu pozornost. A mislim da su i naša vlada i
MORH itetako svijesni. Ne mogu da ne primjetim da je ekipa, a među njima i naš presjednik
Split1700, odjurila na privatni sastanak, iako mogu samo pogađati temu sastanka.

Htjeli smo rat, ali možda dobijemo i više od onoga što smo tražili.
Sada možemo samo čekati i gledati što se događa.
Vremena možda imamo, a možda i ne.
Do sljedećeg pisanja.

Klynn,
Shark Paper
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.