eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - Jutarnji rezultati ili Što je sad ovo?

Go down

Travanj 2009. - Jutarnji rezultati ili Što je sad ovo? Empty Travanj 2009. - Jutarnji rezultati ili Što je sad ovo?

Postaj  InChY 3/6/2009, 22:33

Jutarnji rezultati ili Što je sad ovo?


Dobro jutro građani eHrvatske.
Jutros sam se probudio da bi primjetio nagli preobrat. HDS je, kao
što svi vidimo, stavio na mjesto Copy-a prvog presjednika eHrvatske,
Roby-a Petrića. Copy je puno toga napravio, i osvojio simpatije mnogih
glasača, kao i moje, iako moj glas ide Andy-u. Uložio je puno rada i truda,
bio prisutan tamo gdje treba, imao je Plan. I sada ga je otpuhao vjetar, nakon
što je Roby odlučio ponovno prihvatiti tu veliku odgovornost vladajuće pozicije,
navodno potaknut time što je velik broj ljudi napisao 'ROBY, VRATI SE!'.
Uistinu, ima li boljeg poticaja nego da masa ljudi, dio kojih nije ni upoznalo njegovu
vlast, kao zombiji izvikuju njegovo ime. Mislim, u redu, slobodno se kandidira, ali
poput tatova, usred noći? Otimati sav taj trud od Copy-a?

Pa, dobro, valjda si to mogao napraviti i bez ovakvog preokreta usred noći? Sada je kasno
i ne sumnjam da će Roby odnijeti pobjedu, ali zašto ste to učinili tako?
Ja odobravam mnoge poteze HDS-a, i dio njihove politike, ali ima i mnogo toga što ne odobravam.
Već imate svu vlast u svojim rukama, a onda prodate dušu na ovakav način. Ne znam koliko
je Roby radio na ovome, ali neznam koliko je fer ovaj potez.
Ali u svakom slučaju, nije stvar samo u odnosu prema Copy-u. Meni se nekako čini da je ovaj
potez već duže u planu. I neću ga baš nazvati prljavim, ali po mojem vlastitom mišljenju nije
daleko od toga. Nekako mi je previše prozirno da bi ikoga skandiranje njegovog imena u prazno,
naučena mantra, prizvala nazad na vlast.

Roby, imaš li plan? Koliko od Copy-evog rada je tvoje? Što planiraš sa Copy-em?
Mnoga pitanja se postavljaju. Hoće li Roby doći na vlast nesumnjivo sposoban, ali jednako organiziran
kao dvogodišnje dijete, zato što su ga tako iznenada nagovorili? Ili pak već dulje vrijeme vuče konce,
što dokazuje da je ono skandiranje imena bilo sve no stvarno.

---
Za sada Roby vodi, sa preko 40% glasova. Naravno, kad pod sobom ima HDS, najmoćniju stranku.
Andy, pak, drugi kandidat sa dvije stranke na svojoj strani, ima uvjerljivu, ali ne dovoljnu četvrtinu.
CoD ima manje od petine, dok Kole nema ni toliko. Pobjeda Roby-a Petrića je vjerojatna, iako Andy
možda još i ima nekakve šanse.

Ja, u svakom slučaju, nisam protiv Roby-evog dolaska na vlast, već protiv ovakvog postupka. Kao u
slučaju rata - nisam ja protiv onoga što se radi, već protiv toga KAKO se to radi. Ovaj potez je
mutan, neuvjerljiv i (ponavljam) okrutan prema Copy-u, a u manjoj mjeri prema glasačima i javnosti.

Ako ništa, nadam se da će se bar dogoditi Copy-eve izmjene u vlasti. Ne trebamo iste ljude na vlasti
dok svi ne umru od starosti. Možda su sposobni, ali što ćemo kad se oni povuku a više nemamo ljudi
s iskustvom?

Hvala onima koji su došli do kraja.

Klynn,
Shark Paper
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.