eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - Hrvatski Intervju List - webstartm

Go down

Travanj 2009. - Hrvatski Intervju List - webstartm Empty Travanj 2009. - Hrvatski Intervju List - webstartm

Postaj  InChY 3/6/2009, 22:46

Ovo je moj prvi članak
Ove novine su napravljene prvenstveno za intervjue
Izlaziti će svakoga dana,jedino ako budem spriječen.Po mogućnosti i dvaput dnevno
Danas vam donosimo intervju s jednim glavnim čovjekom naše vojne sile.On je jedan od zaslužnih što mi možemo mirno spavati.

To je webstartm!!!!!!

P: Dobar dan.
Webstartm: Dobar dan.

P: Imate li možda vremena za kratak intervju za čitatelje Hrvatskog Intervju Lista?
Webstartm: Imam.Reci.

P: Kako ste saznali za ovu igricu?
Webstartm: Saznao sam preko foruma PCEkspert.

P: Možete li nam malo opisat vaš početak?
Webstartm: Prvo san se rodio u pokrajini Dalmacija u eHrvatskoj.Kao i svi radio i trenirao,saznao za chat,upoznava ljude tamo.I tako bio jako aktivan,ratovao nekako bez oružja,diza exp i činove.onda me Antun uhvatio da mu pomognem oko HVUa i tako je započela vojna karijera pa sam postao zapovjednik 2.voda HVUa i izvršavao svoj posao odlično.Nakon toga mi je pružena prilika za vodit 5.brigadu Sokolovi.Prihvatio sam i dan danas sam na tom mjestu.Mjestu zapovjednika 5.brigade.

P: Znači put je bio trnovit.Koliko več aktivno igrate ovu igricu?
Webstartm: Igram aktivno od prvog dana,a to je bio 11.12.2008.godine.Imam 4 hardworker medalje i peta je na putu.

P: Imate li kakve političke ovlasti osim što se brinete da mi ostali mirno spavamo?
Webstartm: Nemam nikakve političke ovlasti.Politika me ne zanima pa se ni ne bavim puno s njom.Ali vojska se brine i za političare, jer ide glasat u druge zemlje za određene kandidate da se spriječi TO.

P: Tko su bili prvi ljudi koje ste upoznali ovdje i koliko su vam oni ustvari pomogli?
Webstartm: Prve ljude sam upozna na chatu.Među njima se sićan Robya Petrica,Frienda Freemana,Ivana Radmana i još nekih.Pomogli su mi novčano koliko su mogli i raznim donacijama kruha i slično.Ali nisam puno ovisio o drugima.Ovim putem se moram zahvaliti Sulli,mom RL prijatelju,koji mi je donirao oko 50 golda i ostavio svoju Q3 firmu.Nažalost on je napustio igru i donirao 872 golda u HNB i vrlo smo mu zahvalni na tome.

P: Imate li nešto poručiti novijim igračima?Neki savjet ili nešto tome slično?
Webstartm: Budite aktivni čitajte novine,pratite chat i forum uspit ćete u svemu.I nikad ne odustajte.Također,shvatite da je ovo igra,a ne RL.

P: Webstartm hvala vam na vašem vremenu.
Sretno s 5.brigadom.
Webstartm: Ništa.Hvala vama.

P: Do viđenja.
Webstartm: Pozz.


Ispričavam se ako negdje piše c/s umjesto č,ć/š...Nisam ništa mjenjao nego sam napisao kako je Webstartm rekao.Od riječi do riječi.
Pzite se.Možda ste baš vi iduća meta Hrvatskog Intervju Lista.MOžda baš vi budete idući intervjuirani.
Do daljenjeg pozdrav.
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.