eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009.-iNfo! broj 10-Predsjedničke kandidature

Go down

Lipanj 2009.-iNfo! broj 10-Predsjedničke kandidature Empty Lipanj 2009.-iNfo! broj 10-Predsjedničke kandidature

Postaj  Dom Perignon 5/6/2009, 15:42

Dobar dan vjerni čitatelji i oni koji će to tek postati,
Dosli smo do novog broja iNfo!-a, danas, na dan 563 novog svijeta baviti ćemo se novim temama.

Teme ovog broja:
1. Predsjedničke kandidature
2. Ostale vijesti iz eSvijeta
3. Savjet dana





PREDSJEDNIČKE KANDIDATURE

NAPOMENA: Slijedeči tekst je subjektivan i viđen s moje strane, nadam se da neće zbog toga biti konflikata i ˝prepucavanja˝. Slijede pitanja i komentari za neke kandidate.



Kandidatura IVANA RADMANA, HDS

Kandidatura IVANA RADMANA je prilično duga, te je kao članak iscrpan, ali sumnjam da je za tu kandidaturu bilo potrebno puno vremena. Naime, u cijeloj kandidaturi samo su spomenuti vladini projekti koji su bili započeti u prijašnjem mandatu, ostavljajući mutnu sliku za slijedeće planove.
Imam neka pitanja za RADMANA:
1. Vaš pogled na vanjskopolitička i unutarnjopolitička zbivanja.
2. Kako mislite promovirati eHrvatsku (ukoliko ju uopće želite promovirati)?
3. Biste li osvajali nove teritorije?
Kandidaturu možete vidjeti na ovoj stranici.



Kandidatura splita1700

Kandidatura splita je prilično malog sadržaja te je dobila upola manje podržaja građana (voteovi). Cijela kandidatura se odnosi na četiri točke, a uslijede pitanja (koja liče na pitanja koja sam postavio RADMANU) na keke od tih točaka:
1. Kako/kojim načinom bi promovirali eHrvatsku ukoliko postanete predsjednik?
2. Izjavili ste da ćete povecati teritorije pod zastavom eRH, kako bi to izveli kada smo u otvorenom ratu sa eMađarskom, a uz to, koliko bi HNB trebao novaca potrošiti na objavljivanje ratova?
3. Biste li nastavili suradnju sa eRumunjima i ostalim važnim saveznicima?
Kandidaturu možete pogledati na slijedećem linku .



Kandidatura Klynna

Kandidaturu Klynna neću komentirati jer bi ispalo potpuno ne-objektivno, te kao neka vrsta propagande. Mogu samo reći da potpuno stojim iza njegove kandidature i podržavam ga. Klynnovu kandidaturu možete vidjeti na slijedećeim poveznicama: O meni-Predjsednički izbori i Program



Osim ova tri kandidata, želju za predsjedničkom foteljom izrazio je još jedan građanin, dinamo--16. Pomalo je neozbiljno jer nije priložio svoju kandidaturu pa nemogu komentirati.





OSTALE VIJESTI IZ eSVIJETA

eRumunji, kao i većina zemalja bivšeg Atlantisa ustrajno pokušavaju napraviti TO eIndonezije, ovaj put na predsjedničkim izborima. eRumunjski kandidat, Victor Petrescu trenutno zaostaje oko šest stotina glasova za vodećim, eIndonežaninom Masiliom.

eHrvatska je, prije nekoliko dana ponovo zasjela na 6. mjesto u eSvijetu po populaciji, prešavši eKanadu koja je sada osma, iza ePoljske.

Nakon potpisivanja MPP-a sa Švedskom, u kongresu se javio prijedlog za potpisivanje MPP-a sa eSAD-om.





SAVJET DANA

Ako radite 30 dana za redom, bez prestanka postati ćete vlasnik HW medalje koja vam donosi 5 golda koje možete pametno utrošiti i nešto zaraditi na monetary marketu.


To je sve za ovaj članak, nadam ste da ste zadovoljeni te očekujte ovakve članke i u budućnosti.
Vote & Subscribe ukoliko vam se sviđa, molim komentirajte ukoliko nešto želite nadodati.
Hvala i do pisanja.

Za sve pohvale, savjete i konstruktivne kritike moj sandučić je uvijek otvoren!

Dom Perignon

Broj postova : 48
Join date : 28.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.