eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svibanj 2009.-Mea Culpa - 1#

Go down

Svibanj 2009.-Mea Culpa - 1# Empty Svibanj 2009.-Mea Culpa - 1#

Postaj  Dom Perignon 12/6/2009, 12:41

Svima zelim lijepi pozdrav.

Prije nego zapocnem ikakav tekst u ovom prvom broju novina:

Cestitke novom predsjedniku Ivanu Radmanu !

Kako su predsjednicki izbori iza nas i HDS je opet pobjedio na nasim izborima tocnije Ivan Radman, ipak mi ostaje gorak okus u ustima koji nikako ne ide van. Da me novi predsjednik ne bi uhvatio sada za ovaj gore navedeni tekst, ne predsjednice ne radi se o Vama i ako je usko povezan za Vasu stranku.

Ono sto trazim je rjesenje na koje zelim ukazati svima koji procitaju ovaj clanak jer ne trazim nikakvu smjenu nego nesto sto ce ukazati na nedostatak - nazovimo ih strucnim kadrom koji odradjuju glas svevisnjega na xchatu.

Iako je bilo javno prozivanje na forumu eDomovine za predsjednicke kandidate za debatu koja se trebala odigrati dan prije samih izbora, zelio sam potvrditi identicnost moga navoda ali zacudom forumski topic je obrisan I netragom izgubljen (Vrlo vjerojatno jel su odredjene osobe mislile da bi moglo doci konkretno do ovoga javnoga prozivanja takvog postupka zbog ne dolaska dragog nam novog predsjednika).

Dosao sam na chat u nadi da ce biti nekakve debate koja naravno nije odrzana jer clan i predsjednicki kandidat HDSa nije dosao na xchat (mozda je poslije kasno ali mislim povod da se debata odrzi poslije 23 sata totalno je besmislen) na tu debatu.

Drugi dan takodjer dosao sam na chat kad se potegnulo pitanje o debati na koje nisam ja inzistirao i rekao sam svoje misljenje da za neke ljude ne treba debata dok bi ostale “ne sudionike” javno popljuvali te se time nasladjivali da bih potom pokupio “bananka” (zato zahvaljujem svevisnjoj moderatorici chata koja kako kazu djeluje iz sjene).

Naravno vratio sam se i dobio naputak da sam neupucen kao “novi”. Draga moja Atea igru igram od 12 mjeseca prosle godine ali igrom slucaja odleprsao sam u drugo carstvo 2 metra pod zemlju, kako bi se reklo, da bi se opet vratio u igru. Naravno posto sam ti rekao da igram od 12 mjeseca i da jos uvijek drzim do toga da je debata jednaka za sve ako se nekoga javno proziva priustila si mi jos jedan lagani banacek na koji sam naravno poludio te sam se opet vratio sa rjecima da smiris svoje jxxxxe hormone. Naravno pokupio sam ban od 1 sat koji sam ovaj puta zasluzio ali tvojim postupcima ti zasluzujes skidanja svih ovlasti na tome chatu.

Zanima me temeljem cega se ne informirane osobe stavljaju kao moderatori? Gdije je nestala demokracija te gdije je nestalo pravo slobode govora na jednom takvom chatu?

Zanima me zasto se rijeci pojedinih ljudi stranke HLD-a koji sam i sam clan javno okrecu i izvrcu?

Zasto se daje takav smisao ne promisljenosti te omalozavanja i rada ljudi koji pridonose I pokusavaju isto kao i Vi (nadam se) pridonjeti boljitku i razvitku drzave?


Zalosno je jedino sto je odgovor kako “netko rece” politicka prostitucija.

Ono na sto bi htio samo ukazati nasem dragom predsjedniku da bi ja volio kao i vjerujem vecina ljudi u eHrvatskoj imati na uvid plan te imena ljudi u vladu za tekuci mandat kao predsjednika i njegovog kabineta.

Ono sto takodjer htio ukazati je da se drzavni kabinet poigra malo drzavnom statistikom koja je zadnji puta pisana prije 4 mjeseca ako se ne varam.

Takodjer bi molio sve kongresnike koji se nalaze na toj poziciji da prije svih izglasanih donacija HNB-a (ulaz/izlaz financija) zatraze potrebnu dokumentaciju sa troskovnikom I planom rasporedjivanja tih novaca unutar okvira koje propisuje ta vlada.

Ivanu Radmanu te njegovom timu zelim jos jednom cestitke na dobivenim izborima te odlicnom organizacijom istih.


Johny Stulic

Dom Perignon

Broj postova : 48
Join date : 28.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.