eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009.-Vijesti iz budučnosti

Go down

Lipanj 2009.-Vijesti iz budučnosti Empty Lipanj 2009.-Vijesti iz budučnosti

Postaj  Dom Perignon 12/6/2009, 14:46

Dobar dan vjerni moji čitaoci...

Nočas, kad sam lijepo zaspao nakon što sam obavio svoje bračne dužnosti, oko pola jedan sam u snu doživio viziju... sanjao sam da sam se logirao na erepublik, i sve je bilo normalno dok nisam shvatio da je dan 1200 eRepublika?!?! Očito da sam pogledao u budučnost... Vjerovatno je tome zaslužna večera koju moja draga sprema, i vjerujte, ko uspije pojesti što ona pripremi sigurno če doživit viziju...
Al da ne kompliciram evo što sam pročitao u novinama iz budučnosti...


day 1200

- Danas su nastavljene borbe u eBoliviji, Poljskoj i Španjolskoj. Pokrenuto je i nekoliko rw u bivšim Talijanskim regijama pa eHrvatskom kontrolom..
U RW se trenutno bore 4. i 5 Brigada HV, a u pomoč im dolazi i dio Srpske paravojne postrojbe "Beli orlovi". Linija bojišta je za sad stabilna, pa nije potreban dodatan angaržman HS saveza..

- Na konferenciji nesvrstanih, koja se održava u Meksiku, danas ja govorio eŠvedski premijer koji je naglasio da Švedska više ne može plačati ratnu odštetu Njemačkoj jer visina odštete dovodi u pitanje proračun eŠvedske, pa poziva na produženje roka za isplatu odštete, i poziva da bogate zemlje, poput Hrvatske, Srbije, Bolivije, Pakistana i Kine povečaju zajmove zemljama u razvoju, a smanje kamate na iste.. Prijedlog je jednoglasno podržan.

- Na domačoj političkoj sceni još uvijek je turbulentno, danas je održan prosvjedni marš u Beogradu, gdje su sudjelovali nacionalisti iz Hrvatske i Srbije, zajedno prosvjedujuči protiv saveza HS, Hrvatske i Srbije, noseči transparente " Bolje rat nego pakt", "Dolje savezna vlada" i slično... Građani su ih gađali jajima pa je morala intervenirati policija...

- Odvjetnik političkih zatvorenika, poznatijih kao "Marsovci", danas je na konferenciji za novinare govorio kako je još jedan zatvorenik prilikom šetnje po zatvorskom krugu ubijen iz snajpera, i to je več treči "Marsovac" koji je temp-ban ovaj mjesec. Odvjetnik tvrdi da iza antetata stoju neki dijelovi hrvatskih tajnih službi, vjerovatno po nečijem nalogu iz hrvatskih vlasti, jer se plaše da se ne otkriju nalogodavci cijele operacije... Neslužbeno saznajemo da neki od preživjelih "marsovaca" pristaju na dogovor s tužiteljstvom u zamjenu za svedočenje... ako do ponovnog suđenja ijedan „marsovac“ ostane živ...

- Danas se slavi dan „dvostrukog TO“... to je dan kad su na izborim Hrvati napravili To u Srbiji, a srbi u Hrvatskoj!.. To je neslužbeno i dan osnivanja Saveza HS... Cijeli dan se slavi i dijeli weapon u eHrvatskoj i eSrbiji...


- U ratu između Mađarske i Rumunjske, dolazi do smirivanje situacije... Odkad je Savez HS osvojio sve regije na granici između Mađarske i Rumunjske stvari kreču nabolje, i možda se napokon ove dvije države pridruže savezu HS. Podsječamo, HS savez je napravio tampon zonu, i prisilio ove dvije države na početak pregovora. Trenutno te regije drži Srbija i za mjesec dana tampon zonu preuzima Hrvatska. Iz saveza HS poručuju da se nadaju da če do 8-tog postiči političko riješenje, i da imaju sve manje strpljenja...
- Šuška se da bivše članice peacea pokušavaju organizirati novi Savez, gdje če primati i članice bivšeg Atlantisa... Indonezija, nekad velika sila eRepublika, danas se grčevito bori da zadrži zadnjih 6 regija koje su osvojili nekad davno.. poručuju da če se vratit na dane stare slave..



Eto dragi čitaoci, ako dobijem još koju viziju iz budučnosti, objavit ču je, ali morate shvatit da su te vizije vrlo bolne za mene, i fizički i psihički..
Vrlo iscrpljujuče..
Do sljedeči put pozdravlja vas punkastradamus

Dom Perignon

Broj postova : 48
Join date : 28.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.