eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009. - ***Što to spaja Hrvate?***

Go down

Lipanj 2009. - ***Što to spaja Hrvate?*** Empty Lipanj 2009. - ***Što to spaja Hrvate?***

Postaj  InChY 17/6/2009, 21:17

Ne mogu a da ne napišem članak(objektivan ili subjektivan) ..sami zaključite.

Čitam,gledam,promatram..i mislim se..zašto uvijek Hrvat(osoba koja se osjeca tako, bez obzira na krvna zrnca) mora biti proglasena krivim...radilo se o zlu ili dobru.

Kad su odredjene osobe namještale ban Splitu(predsjedniku RH)..Hrvatii su bili krivi. Kad je nastala akcija(Dani gnjeva)na reakciju..opet su Hrvati krivi. Kad Srbi rade nazovimo to "Takeover" stranaka u HR(jučer), opet su Hrvati krivi, jer kao Srbi to rade jer smo mi već nešto prije bili krivi.

Pa ja se onda pitam..Do kad?

Jer nije kriv Mađar, Indonežanin, Srbin što je uzeo "dukate" iz srpske riznice..vjerojatno je kriv Hrvat.
Nije kriv bug u eRepu pa se štancao gold ,wep, s Peace strane..kriv je Hrvat.
Nije kriv bug što su Srbi imali problema u kongresu....kriv je Hrvat.


E PA DRAGI MOJI.AKO SMO MI KRIVI ZA SVE TO , PONOSAN SAM STO SAM HRVAT.

Očigledno nadilazimo sama pravila i zaštite ove igre te se mi igramo.. a vi bespomocno gledate. Ne želim nikog uvrijediti.. ali ovo je suma summarum onog što ste VI PISALI..ne ja..niti MI.

I sad ću Vam kazat na kraju ..što spaja Hrvate. Bez obzira na razmirice međusobne,na svađe između oporbe i vlasti,između radnika i poslodavca..SPAJA NAS SLOGA..ONDA KAD NAM TREBA.Koliko god smo "mali" i maliciozni u miru toliko smo SLOŽNI i zajedno kad nam netko takne u DOMOVINU.

Želio bih zahvaliti svim stranačkim vodstvima. Od mog najveceg "oporbenjaka" BBB Kambelovca pa do ekipe iz HSP-a,HSR-a i ostalih stranaka što su dokazali i pokazali na zadnjem sastanku Odbora za nacionalnu sigurnost da smo u stvari JEDNO i da ćemo to UVIJEK i biti bez obzira na sve.

Da,imamo tu "blentavu žicu" zajedništva..Nemojte nam zamjeriti..bitno je ZNATI voljeti.

ŽIVJELA NAM DOMOVINA!!!!!!!


Ivan Radman
Predsjednik RH
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.