eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009. - ..:: UDOMIMO HRVATSKU - Agencija za nekretnine ::..

Go down

Lipanj 2009. - ..:: UDOMIMO HRVATSKU - Agencija za nekretnine ::.. Empty Lipanj 2009. - ..:: UDOMIMO HRVATSKU - Agencija za nekretnine ::..

Postaj  InChY 19/6/2009, 11:56

Cijenjeni građani i građanke eHrvatske,

Zadovoljstvo nam je objaviti da Agencija za nekretnine RH koja djeluje u okviru MRSSa u Vladi IVANA RADMANa i dalje uspješno radi. Do sada smo udomili već 18 naših eHrvata!

Principi rada Agencije:

1. ZAMJENA KUCE (3 osobe)
Građanin preda Agenciji kuću niže kvalitete, nađe kupca svoje kuće, te prodavača kuće više kvalitete koju će kupiti.
U ovom slučaju agencija posreduje izmedju 3 osobe i sve stranke doniraju kuće/gold agenciji.

2. ZAMJENA KUCE (2 osobe + Agencija)
Građanin preda Agenciji kuću niže kvalitete, te nađe prodavača kuće više kvalitete koju će kupiti.
U ovom slučaju Agencija posreduje izmedju 2 osobe i Agenciji će ostati ta kuća niže kvalitete koju ce Agencija platiti građaninu u kunama na svoj trosak (po tržišnoj cijeni) i kasnije iskoristiti ukoliko će netko zamjenjivati kuću a nece imati kupca za staru kuću (točka 4 u daljnjem tekstu).

3. PRODAJA KUCE (kupac + Agencija)
Agencija će od građanina otkupiti kuću u kunama po 20% nižoj tržišnoj cijeni na svoj trošak i kasnije iskoristiti ukoliko će netko zamjenjivati kuću a neće imati kupca za staru kuću (točka 4 u daljnjem tekstu).
Otkup po 20% nižoj cjeni je preventivna mjera zbog mogućnosti šverca. (Napomena: Q1 kuće se ne otkupljuju!)

4. ZAMJENA KUCE (kupac + Agencija)
Građanin preda Agenciji kuću niže kvalitete, te donira razliku u goldu između svoje kuće niže kvalitete i kuće više kvalitete koju će kupiti od Agencije.
U ovom slučaju Agencija zamjenjuje kuću iz svog vlastitog skladišta.

5. PRODAJA KUCE (2 osobe)
Građanin preda Agenciji kuću, a druga stranka preda gold.
U ovom slučaju Agencija posreduje između 2 stranke i prodaja se odvija brzo i bez ugovora i straha od prevare.

U nastavku vam donosimo komentare nekih udomljenih građana:

CopyPaste071
O agenciji mislim sve najbolje, odlična, pouzdana i vrlo brza usluga. Nemam zamjerki.

Flapo
Prezadovoljan i uslugom i odazivom kao i brzinom transfera Smile

Miro0992
Što se tiče Agencije za nekretine RH, mogu iznjeti samo pohvale.
Upravo zato jer korisnik usluga to jest građanin eRH je u mogućnosti odabrati usluge koje mu odgovaraju kako bi se riješio stare kuće i kupio novu. Na taj način korisniku je olakšan način same zamjene ili prodaje, kupnje nove kuće. Znači više ne moramo brinuti o tome što će biti sa starom kućom kada kupimo novu. Jednostavno imam same pohvale za Agenciju za nekretnine RH.

vlax
Vrlo sam zadovoljan zbog rada agencije i to najviše zbog jednostavnosti i brzine što zbog transakcije to i zbog brzine odgovora.

Oktam
Zadovoljan i s radom i uslugom, samo tako dalje.

Ishamel
Mislim da je AZN super ideja. Puno je jednostanije preko agencije nabavit kuću nego prodavat svoju kuću, pisat kojekakve ugovore il' vjerovat ljudima na riječ kad radiš sa njima razmjenu. Jako sam zadovoljan brzinom i načinom na koji sam dobio kuću, te profesionalnoštu djelatnika u AZNu.
Kuća je u dosta dobro stanju iako gore krov malo curi na spoju kod dimnjaka, a i kada nije dobro sjela, al to ću vam oprostit Razz

Duche
Zadovoljan sam radom agencije, skracuje vrijeme koje je potrebno za podizanje kuce na sljedeci level.
Svaka cast, nastavite tako.

Shaky
Ja sam zadovoljan i jednostavan i brz način za kupit kuću Wink



Kako pristupiti Agenciji za nekretnine RH

Otvoren je račun Agencije pri GoogleApps, a zainteresirani građani trebaju se upisati u formular, te će se u tablici voditi evidencija. Ako obje zainteresirane strane unutar 48 sati ne izvrše svoje obveze smatra se da je dogovor propao te će se kuće ili novac vraćati onoj strani koja je izvršila svoj dio obveze.

Agencija će reklamirati kuće na svojim zalihama preko shoutova i članaka.

Pošto agencija ima 20 mjesta u skladištu, maksimalan broj kuća koje će se držati u skladištu je 8 (2 od svake kvalitete Q kuce). Kada se skladište napuni čeka se da se rasproda dio zaliha prije novog otkupa.

Link na formular Agencije nalazi se ovdje


S poštovanjem i željom da udomimo sve građane Lijepe naše,

Plese Tomislav,
Voditelj Agencije za nekretnine RH

___________________________
___________________________
Jos jednom Vas pozivamo da donirate u HRVATSKI CRVENI KRIZ! Za sve nase eHrvate u potrebi! Pokazimo solidarnost i hrvatsko srce!
___________________________
___________________________
InChY
InChY

Broj postova : 469
Join date : 11.05.2009

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.