eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009. - ***VLADA NACIONALNOG JEDINSTVA***

Go down

Lipanj 2009. - ***VLADA NACIONALNOG JEDINSTVA*** Empty Lipanj 2009. - ***VLADA NACIONALNOG JEDINSTVA***

Postaj  Reverend Kane 29/6/2009, 20:21

Drage Hrvatice i Hrvati


Dužnost mi je obavavijestiti Vas da je na moj prijedlog prije 3 dana na vanrednoj sjednici državnog vrha odlučeno stvaranje Vlade nacionalnog jedinstva.Ljudi koji su pozvani su iz svih stranaka,i taj TIM ce nam voditi državu u nadolazećem teškom razdoblju.Dakle..kako oni odluče ja klickam )

Nabrojit cu neke koji su prihvatili poziv u Vladu:Zelja,Klynn,tom cat,BBB Kambelovac,Andy Cro,Master Blaster,Mrgood..itd.Kad budemo imali konacni popis budem Vam ga dao na uvid.
Neće im biti lako,al vjerujem i znam da će dati sve od sebe,kao i svi mi koji smo do sad davali i trudili se.Ovaj put nastavljamo SVI zajedno.

Isto tako bih zamolio građane da ne napuštaju eHR,već da prate upute ministarstava i nove Vlade te svi zajedno hladne glave nastavimo raditi na očuvanju integriteta naše domovine.

Moram se osvrnuti i na commente pojednih građana..

Dečki,najlakse je biti general poslije bitke.Koliko ste članaka blačenja napisali i commenta poslali mogli ste adminima napisati 400 apeala za vraćanje HGK.Ali NE..vi ste prije vjerovali adminu,nego Hrvatu,te je po dobivanju bana HGK-e..odmah Radman bio kriv..

Evo,HGK je vracen,admin je priznao gresku...Sto cemo sad.?

Kako griješi admin,tako griješi i Radman ,BBB,Lipec i svi mi..Ako postoji netko SAVRSEN molio bih ga da mi se javi preko PM-a i njega odmah budemo stavili za v.d.Predsjednika drzave.

Zato Vam predlažem da se ostavite prepucavanja i optuživanja..Radite nešto konstruktivno,razmišljajmo svi zajedno kako dalje,što dalje.Pišite PM-ove ljudima iz Vlade nacionalnog jedinstva,dajite im prijedloge i savjete..tako mozete pomoci Domovini,a sve drugo vodi još dublje "u jamu".


Živjela nam Domovina

Ivan Radman
Predsjednik RH
Reverend Kane
Reverend Kane

Broj postova : 26
Join date : 29.06.2009
Age : 36

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.