eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lipanj 2009. - Oko cucka pa na mala vrata

Go down

Lipanj 2009. - Oko cucka pa na mala vrata Empty Lipanj 2009. - Oko cucka pa na mala vrata

Postaj  Reverend Kane 29/6/2009, 20:23

Oko cucka pa na mala vrata i tako su eSrbi napravili TO kongresa sta me uopce nije iznenadilo, jedino me iznenadilo kako je (z)drug BorKan to dopustio,kako su mu se uspjeli usuljati na ta mala vrata hm tko ce ga znat ocito je zaspo na strazi al dobro.Bio sam odsutan par dana (tocnije deset a i opet cu za 2 dana pobjec na malo duze Smile ).Od svih aktualnih vjesti (opet me nije iznenadilo ) najvise me privukla ona o baniranju HGK pa pitam direktno predsjednika Ivana Radmana da mi priblizi taj slucaj jer mi nitko ne moze dat odgovor na to pitanje.

Prvo zasto i koliko je kuna propalo tim baniranjem?

Drugo pitanje kako podosis cinjenicu da za tvoje vladavine je napravljen TO kongresa, da smo izgubili jednu pokrajnu, da smo popusili brdo kuna, da nam prijeti ekonomska kriza, propast kompanija,vjerojatno i to ubrzo TO cijele eHrvatske,da ce place past za 50% itd itd,procito sam da se i kuna povlaci tj nece se trgovati njom u eHrvatskoj, znaci sve one najbitnije stvari su otisle dođavola .

Pa se pitam dal je to djelo dobro uigrane akcije Peaca i eSrba ili traljavost vlasti i cjelokupne organizacije i di je taj nas toliko cijenjen saveznik oko kojeg se toliko trudimo borimo i za kojega smo potrosili brdo golda i zlata.

Ima jedna poslovica “SVE SE VRACA,SVE SE PLACA” pa tako i ova cijela situacija me podjeca na nju.Vlastite gradane ste pljuvali ponasali se prema njima koda su najveci sljam, prozivali ih izdajnicima radili crne liste itd itd po mom misljenju nismo nista drugo ni zasluzili nego ovo sta imamo danas al doci ce izbori I novi ljudi pa ce valjda oni znat nas iscupati iz oce situacije.

Do citanja Vas eHrvatski dizajn.
Reverend Kane
Reverend Kane

Broj postova : 26
Join date : 29.06.2009
Age : 36

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.