eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolovoz 2009. - Atea - slike + intervju

Go down

Kolovoz 2009. - Atea - slike + intervju Empty Kolovoz 2009. - Atea - slike + intervju

Postaj  Dalibor 29/8/2009, 23:12

Svi Vi perveznjaci sta ste se ponadali da cete vidjeti nasu dragu Ateu i jel na nju e necete zeznuo sam Vas Razz

Al eto ako nista drugo jedan mali intervju.

1.Ima li premalo zena u ehrvatskoj?

I te kako premalo zena, a i za ove koje igraju tko zna jesu li zene ;-) Sala, sala... Zena ima, recimo od 7 politickih stranki u eHrvatskoj, 3 vode zene; Darcus, Una73, ja... Pa onda imamo zene u ZDRUGu, Martina, pranja.... Naravno da ima zena, samo sta ste vi muski glasniji, a mi radimo i sutimo ;-)

2.Kako je biti zena u vojsci i politici?

U vojsci nema zena/muskarac, neces valjda na ratiste u stiklama =P Svi su ekipa, navikli smo da se po rovovima svasta desava. Macho decki te cuvaju, ne trebas se sredjivat i namjestat frizuru, prva liga =) Ali zato u politici nije bas bajno i sjajno. Sve neki sijedi starci u odjelima kroja Varteks, model 1988. =( Sreca pa su cure tu da malo poprave prosjek.

3.Dali kolege postuju tvoje misljenje?

Moje stranacke kolege? Naravno. Moraju =)

4.Najdraze pice i jelo?

A sad ako kazem cokolino, bananko Kras, te suho crno vino, Bavaria ili Corona mislit cete da se salim =( Ali, to je to.

5.Sta ti se svidjelo na webu i kad ocekujemo esvadbu i tko ce biti kumovi Razz ?

Na webu mi se svidjelo... Ne znam, davno je to bilo, al pala sam PLJAS! Priznajem, dobila sam q5 gift sa dijamantom unutra, ali bilo mi je previse cuvati njegovu djecu iz prvog braka dok se on lutao po svijetu. Zato web je proslost, jos uvijek sam free.

6.I za kraj dal bi se kandidirala za predsjednika ehrvatske?

Ni u ludilu!

Eto eHrvatske nezenje sad je vrijeme da prosite Ateu Smile Evo i par slikica Smile

Kolovoz 2009. - Atea - slike + intervju I645614_atea1

Kolovoz 2009. - Atea - slike + intervju I645615_atea2
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.