eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpanj 2009. - HRVATI UJEDINIMO SE, Kole26

Go down

Srpanj 2009. - HRVATI UJEDINIMO SE, Kole26 Empty Srpanj 2009. - HRVATI UJEDINIMO SE, Kole26

Postaj  Dalibor 30/8/2009, 00:35

Prije svega se izvinjavam jer koristim novine HSP SAVJETNIKA jer još nisam otvorio svoje. Želim naglasiti da je vrijeme da se sve Hrvatske stranke ujedine u jednu. Da se stvori nova stranka pod nazivom HRVATSKA STRANKA NACIONALNOG JEDINSTVA. Iako sam ja KOLE26 bio najveći zagovornik parlamentarizma u Hrvatskoj i razvijanju i jačanju stranaka kako bi se dobila jedna natjecateljska atmosfera i da se stranke trude koja će više napraviti za Hrvatsku. Nažalost ta su vremena iza nas otkako su Srbi preuzeli kongres. Ukoliko želimo stabilnost i da nam se ne dogodi ponovni TO trebalo bi to učiniti što prije. Pošto sam dvoklikaš već nekih 15 dana i uopće nisam upućen u situaciju ne znam da li je bilo takvih pokušaja.
Nakon što se stvori jednistvena stranka, prijašnje stranke prema rezultatima na prošlim kongresnim izborima, prije dolaska Srba trebali bi učestvovati sa svojim kandidatima u novoj stranci za sljedeće kongresne izbore. Znači ako je HDS imao 9 kongresnika, HSP 11, HUS 7 itd. prema broju postotka da toliko kandidata da za nove kongresne izbore. Također bi trebalo dati toliko kandidata koliko nam je dovoljno za ostvarenje većine u kongresu. Mislim da izborni tim HSP će sigurno željeti pomoći jer ipak smo mi bili najjača kongresna stranka u Hrvatskoj i imamo iskustva u izbornim utrkama. Nadalje želi istači da ja nisam afirmirani predsjednik HSP-a tj. legitimno izabran trenutno, ali mislim da će svi HSp-ovci pristati na ujedinjenje u jednu stranku.

ZA NAŠU DRAGU e-HRVATSKU !

DOK TRAJE OBNOVA NEMA ODMORA !
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.