eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolovoz 2009. - HSP - predstavljanje kandidata

Go down

Kolovoz 2009. - HSP - predstavljanje kandidata Empty Kolovoz 2009. - HSP - predstavljanje kandidata

Postaj  Dalibor 30/8/2009, 00:38

Pozdrav građanima eHrvatske i članovima Hrvatske Stranke Prava.

Dana 15.08. u subotu su izbori za stranačkog predsjednika, a u ovom članku će se kandidati predstaviti.

Pa krenimo redom od kandidata najvišeg levela:

Radijator
Pozz narode evo da rečem nešto o sebi u vezi kandidature.
Kad smo kod RL-a:
Rođen sam i živim u Splitu. Volim se bavit politikom jer mi je interesantna. Veliki sam obožavatelj nogometa i košarke. Za erep sam otkria čitajući novine. Mislia sam da je to još jedna glupa igrica, ali kad sam je zaigra nisam moga prestat igrat i otada sam u njoj.
Malo o meni u erepu:
U erepu sam rođen 12.12.2008 par dana nakon što je stvorena Hrvatska. Znači to je već više od 9 mjeseci. U HSP sam se priključia početkom veljače. Tada sam bio aktivan u stranci sve dok se nisam preselia u Rumunjsku da ratujem.
Početkom travnja priključio sam se u HOS. U njemu sam proveo 4 mjeseca službe sve dok nisam dao otkaz prije mjesec dana. Tada sam se priključio u HSP ponovno i opet sam postao aktivan. Na prošlim kongresnim izborima sam ušao u kongres i sudjelujem u njegovom radu na eDomovina. Sada se kandidiram za predsjednika stranke i nadam se da ću nastavit vodit uspješnu politiku koju vodi trenutni predsjednik.
Hvala na podršci

sshadow11
Rođen 06.03.2009 i od svog 7 levela u HSP stranci. U HSP sam prvenstveno došao zbog toga što sam upoznao par članova HSP-a koji su mi u prvim danima pomogli. Tome sam posvetio svoj dosadašnji rad u stranci, jer znam kako je teško igrati ovu igru kad jos ništa nemaš niti znaš.
HSP danas broji preko 300 članova i mogu reći da je to dijelom i moja zasluga jer sam prethodnih mjeseci radio na promociji stranke te dovođenju novih članova u stranku. Naravno i ljudi sami vide dobru politiku stranke tako da je taj posao danas uvelike olakšan. Ukoliko budem izabran od strane glasača nastaviti ću dosadašnju politiku stranke za koju smatram da je jedina prava u eHrvatskoj. Također želim napomeniti da stranku nikad ne vodi jedan čovjek, već svi naši članovi, tako da ako dobijem ove izbore nadam se pomoći bilo idejama, radom i ostalim od svih naših članova.
Biti će mi zadovoljstvo voditi našu stranku i nadam se da cu vam služiti na čast.

sokI96 xD
Relativno novi član stranke i većini ljudi nepoznanica kako u igri tako i na stranačkom forumu i chatu.
Svoju promociju je objavio u svojim novinama ovdje.

To bi bili kandidati za predsjednika HSP-a. Sada je na vama da odlučite tko je najbolji čovjek i kome valja dati svoj glas.
Sretno svim kandidatima!

I na kraju svoj mandata zahvalio bih svim članovima stranke na podršci i pomoći tijekom ovih mjesec dana. Sve što sam radio je bilo za vas, a bez vas ništa od učinjenog ne bi bilo moguće.
Kao zadnji moj čin još jednom bih pozvao ljude, bilo mlade željne uspjeha ili stare vukove sa iskustvom u Hrvatsku Stranku Prava. Svaki čovjek nešto znači i može doprinjeti, a takve ljude mi cijenimo i tražimo.

- - Učlani se u HSP - -

HSP Forum / HSP Chat

Tom Cat
Hrvatska Stranka Prava
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.