eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpanj 2009. - Odlazim iz aktivnog igranja "I am professional Vojnik sad"

Go down

Srpanj 2009. - Odlazim iz aktivnog igranja "I am professional Vojnik sad" Empty Srpanj 2009. - Odlazim iz aktivnog igranja "I am professional Vojnik sad"

Postaj  Dalibor 30/8/2009, 03:07

Kopiram sa facebook oprostajno pismo Very Happy Very Happy Very Happy


Dragi čitatelji, prijatelji, prijateljice , rodjaci ,rodice, kolege ,kolegice i roditelji
ja kao vojnik Very Happy


u ovom pismu pozivam Vas u svijet mašte, realnosti i vizualizacije. Tako ćemo u ova tmurna vremena zajedno prizvati pozitivne događaje.

Znate ono - što se babi snilo…

Ovako sljedeci par mjeseci necu bit u mogucnosti aktivno sudjelovati na fejsbook-u i svim forumima kojim vodim rasprave kao sto vec neki vide znaju idem u vojsku jejeje djecacki san postaje stvarnost djani postaje vojnik puske mitraljezi guns colt sniper i tak to malo blata, malo sunca, malo snjega i malo svega Very Happy Very Happy.

Uglavnom razduzujem tu da sto duze citate nije mi bas namjera ali sam daj citajte malo mozda vas osimijeh poprati Razz . Nadam se svemu i svačemu pomalo a ponajvise da me necete previse zaboravit a ni poozelit tko me bude trebao zna kako dobti ima ono zvana revolucionarno okrice i izum zvani mobitel a i navratit cu mjesecno tjedno na fejsbook pa svim obozavateljicama obozavateljima prijateljima itd da nenabrajam tak puno da mi napisu jednostavno poruku odgovorit cu nevjerujem da cu toliko bit po blatu da necu nac vremena Very Happy Very Happy nadam se ak budem u naprednom garnisonu a ne u nekoj vukojebini da cu imat cak i kompjuter jednom na dan na uslugu Very Happy Very Happy inace jbga morat cu se jebat po blatu i travi ajde ba vise dosta tuge radujem se ja naravno tso necu ici u bosnu i tako na more nit cu vidit ljepi cura vec jebeni oficira i vojnika hahahaha al valjda bude koja dobra kuharica iance cu vam osposobiti mjesto tamo sto posto Very Happy sam da se nagledam neki curica Very Happy nadam se da cu u ovo pola godine ili duze koliko li cu bit naucit se pucat sa pljucom Very Happy Very Happy da mozda i ja odem ak bude potrebno branit Hrvatsku.

Zao mi je i oni koji slusalaju krugoval velebit vise nece bit najboljeg dj-a djania na par mjeseci Very Happy a budem nekad vikendom doletio da pustim bojnu i koju disko treseriju Very Happy a i rocka domaceg Very Happy Very Happy

A joj ak sam vec sviju zalio zalim i cura koje cu plakat na peronima naredni mjeseci u oprostajnima umirat od tuge i sikirancije samo porucujem jedno : „nemojte se bojat neidem u rat vec samo u vojsku na specijalne obuke“ rodicama i obitelji da reknem da se nesikiraju napokon cu ih se odmorit i to je to. Katarini mojoj frendici zelim reci neces nac zamjenu za gluposti itd a pisat cu ti ja neboj se Very Happy Very Happy, sestro doris, marijela , krisitna napokon idem na odmor od vas hahahahahaha

Srdacan I ljubazan pozdrav

P.s. : jos jedna pjesma za kraj

Ja u vojsku moram ici hitno prije 2 dana poziv mi stigo
Zbogom oce, zbogom majko zbogom dobra sestro
Spremaj spremaj veliki ispracaj

Nek dodju svi svi kumovi , prijatelji i poznanici
Na zakletvu U sprnju Zapjevajmo I popijmo nek se zna odakle korijene vucem ja

Gornja Usora selo Bucje to je moj uzi zavicaj ako grijesim molim oprostaj
Ali znajte nedam za raj svoj ljubljeni rodni kraj

Njezin osmjeh to je meni bitno tjesi te me oce majko tjesi me ako ona pogrijesi i mene napusti

Oce kupi psa pa ga pusti da pripaze oko kuce da nebi vuk uzo za struk crvenkapu moju dok nisam tu

Gornja Usora selo Bucje to je moj uzi zavicaj ako grijesim molim oprostaj
Ali znajte nedam za raj svoj ljubljeni rodni kraj

Ja u vojsku moram ici hitno prije 2 dana poziv mi stigo
Zbogom oce, zbogom majko zbogom dobra sestro
Spremaj spremaj veliki ispracaj

Gornja Usora selo Bucje to je moj uzi zavicaj ako grijesim molim oprostaj
Ali znajte nedam za raj svoj ljubljeni rodni kraj


P.S : zelim andycro da vodi kako treba drzavu itd.
da dobije danas Very Happy Very Happy Very Happy

znam dosta je off topic al frendovi najdrazi ste mi dolazim opet igrat ovu predobru igru Smile

Pozdrav Sucku , Brancu , Laponcu , Zelji , Panzeru ma cijelom Hos-u Hsp-u , SHN-u i drugim ljudima koje sam poznavao
Dalibor
Dalibor

Broj postova : 461
Join date : 03.08.2009
Lokacija : Zagreb, Hrvatska

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.