eHrvatska Narodna Citaonica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travanj 2009. - HOS - velikim koracima naprijed

Go down

Travanj 2009. - HOS - velikim koracima naprijed Empty Travanj 2009. - HOS - velikim koracima naprijed

Postaj  Johny Stulic 19/4/2009, 17:50

HOS - velikim koracima naprijed

Prije svega zelio bih zahvaliti svima koji su nam pruzili potporu te ponudili pomoc, broj takvih koji su mi se izravno obratili penje se vec blizu brojke od 50. Zahvaljujem svima makar je vec postalo tesko odgovarati na sve poruke i upite Smile

Kao sto sam i najavio rad HOS.a ce biti javan i transparentan, radi toga i jedne obavijesti na kraju i ovaj clanak .

Stvar koja me je iznenadila na samome pocetku svega ovoga (prije cijela dva dana) je bila ogromna zelja te entuzijazam ljudi koji su se prijavili za clanove HOS.a, zelja za promjenom , zelja za radom , ponajprije njihova nesebicnost.

Sve to rezultiralo je promptnom provedbom nekih stvari sa papira u stvarnost. Financijsku potporu od drzave nemamo, niti smo molili za donacije javnosti, iako bi se to nekom cinilo kao losa ideja clanovi HOS.a su pokazali da se zajednistvom, idejama iznesenim u javnost te dijalogom svaki problem moze rjesiti, pa tako i onaj najveci koji je pred nama stojao 110 golda potrebnih nebi li se rjesila nasa financijska struktura.
Sav novac i gold, takodjer firme te orgove su donirali clanovi HOS.a te nekoliko simpatizera , ovim putem jos jedanput veliko hvala svima.

Sada ponosno mogu najaviti da ce svi clanovi HOS.a dobijati oruzje svaka dva dana, a redovnu placu (trecinu najvece) svaki dan. A sve ce to osim pocetnih troskova otvaranja iron te weapon kompanije kostati okruglu 0.

Kako smo to rijesili ?

Q3 iron kompanija koja ce proizvoditi iron za q1 weapon kompaniju, visak irona ide na trziste te financira place.


Ovime nazalost privremeno zatvaramo prijave za HOS, jer vise od ovoga na ovaj nacin podnijeti nemozemo.
Kada se sustav ustali te razradi do detalja ici ce jos 20 ljudi te jos dvije kompanije.


Jos jednom hvala svima

Sve za Hrvatsku, Hrvatsku nizašto!

Johny Stulic
Admin

Broj postova : 289
Join date : 18.04.2009

https://ehnc.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.